Skocz do zawartości
Rambdal

Pentagram TAB 7.6 nie ładuje i nie reaguje na nic

Rekomendowane odpowiedzi

funcek

Ojciec swojego tableta oddał do salonu na drugi dzień, brat idzie go zanieść dzisiaj.

Tablet ojca do tej pory nie wiadomo gdzie jest, a był oddany jeszcze przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jak ??? nie sprawdziliście go w salonie orange ???

mój dzisiaj pojechał do serwisu zobaczymy ile podziała po naprawie

Posiadam taki sam problem co państwo niestety po raz drugi gdyż odesłałem tablet do serwisu i został "naprawiony". Działał on do pierwszego rozładowania niestety potem powtórka z rozrywki nie włącza się nie reaguje ogólnie klops. Próbowałem go włączyć przez przyciski reset+włącz lecz nic dały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    funcek

Nie sprawdzaliśmy tych tabletów w salonie z prostego powodu - zamawialiśmy przez internet i sprzęt przywiózł kurier :P

Nic do tej pory nie wynikło z tymi tabletami, tabletu brata nie chcieli przyjąć w salonie zasłaniając się regulaminem, kazali dzwonić na infolinię, na infolinii kazali zarejestrować się na jakiejś stronie i wypełnić rozmaite dane. Potem kazali tylko na kuriera czekać. Problem w tym, że było to kilka dni temu, a kuriera nadal nie ma.

Tablet ojca nadal gdzieś tam krąży po serwisach, nawet nie wiadomo gdzie jest.

Co zabawniejsze, za nami stał gościu z dokładnie tym samym tabletem i dokładnie tym samym problemem. Oczywiście, jemu też nie przyjęli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zinho

Możecie podać stronę, gdzie wypełnialiście wszystko, że kurier przyjechał? Niestety mój tablet z Orange również po rozładowaniu nie chce się uruchomić i instrukcja ze strony producenta nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj nie wiedzieć czemu przyszedł mi email z taką wiadomością

Jeżeli tablet się rozładował i nie możesz go uruchomić spróbuj wykonać poniższe czynności:

- Podłącz tablet do ładowarki

- Wciśnij i przytrzymaj przycisk reset przez około 10 sekund

- Ładuj urządzenie przez około godzinę

- Wciśnij i przytrzymaj przycisk power przez około 10 sekund

- Urządzenie powinno się uruchomić

- Jeżeli urządzenie nie uruchomi się, powtórz całą procedurę

Uwaga! Podczas ładowania ekran pozostaje "czarny"

tablet przed świętami wysłany,a Oni wysyłają mi takiego emaila no chyba ż eto na zapas gdyby znowu się nie dał uruchomić :)

może komuś to pomoże tylko ciekawe ile razy trzeba powtarzać te czynności :)

@zinho

tu jest ta strona na której ja zgłaszałem reklamacje

EURO RMA - zgłoszenia reklamacyjne LARK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zinho

@up Ta sama instrukcja jest na stronie Pentagram, ale u mnie to nie działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Ja po wszystkich próbach i kontakcie z supportem oddałem do gwarancji. Nie ma co kombinować

Wysłane z mojego ZTE V967S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kodi28

Ja spróbowałem sposobu z tego forum post zamieścił duch3 i ładuje :hurra: :hurra: :hurra: na szybko opis:

"1. Odłączyłem na jakieś 30s do 1 minuty ładowarkę i nic nie ruszałem.

2. Podłączyłem ładowarkę

3. Wcisnąłem reste igiełką i trzymałem 10-15s

4. Puściłem Reset

5. Wcisnąłem POwer trzymając go z 5S."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    clloud

Raz udało mi się uruchomić tablet po wielu próbach, ale był to zupełny przypadek(kombinacja reset i power).

Tablet wysłałem do serwisu i wczoraj przysłali mi go do domu. W środku karta naprawy: wgrane nowe oprogramowanie i naprawa układu ładowania. Dodali nawet etui, tyle że za duże :)

Podłączyłem tablet do ładowania i nic. Dokładnie tak jak było przed naprawą.

Udało mi się go uruchomić dzięki sposobowi, który podał kodi28 post wyżej. Nie wiem tylko czy trzeba to będzie powtarzać za każdym razem, gdy tablet rozładuje się czy tylko jednorazowo.

Miał ktoś podobą sytuacje? Wydaje mi się ze serwis nawet nie ruszył urządzenia....dzięki Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no mi dzisiaj przyszedł email że wysyłają tablet w poniedziałek. w polu naprawy pisze

Opis naprawy Upgrade Software

żeby się nie okazało że tak samo będzie z moim jak i Twoim że nie będzie działać ładowanie znowu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi