Skocz do zawartości
Wolftharon

HTC WF a turystyka,sport i rekreacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem świeży zarówno jeżeli chodzi o te forum jak i o posiadanie WF. Na co dzień prowadzę aktywny tryb życia więc i w tej sferze pragnę wykorzystać moje cudeńko. Poszukuję więc akcesoriów które mi to ułatwią, min coś takiego:

1. Opaska na ramię przytrzymująca telefon - zalecana podczas biegania, przy korzystaniu z Cardio Trainera.

2. Pokrowiec na telefon - mający na celu ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi podczas biegania, jazdy na rowerze, wędrówek górskich

3. Uchwyt na telefon z możliwością montażu do roweru.

4. Ładowarka turystyczna /wykorzystująca np. promienie słoneczne/ - nie wiem czy coś takiego dla HTC istnieje???

Mam nadzieję że znajdą się osoby które są w stanie mi pomóc oraz podzielić się doświadczeniami w tej sferze działania WF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mexico

Ad. 1 Nic nie mogę polecić bo nie używam takich asortymentów:D

Ad. 2 Ja posiadam etui gel i jestem zadowolony. Coś np jak tu: [email protected] ETUI POKROWICE GEL HTC WILDFIRE+FOLIA (1431899281) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ad. 3 Uchwytów jest pełno ale do samochodu. Z uchwytem do roweru się nie spotkałem:<

Ad. 4 Przeglądając allegro natrafiłem na coś takiego: Ładowarka Solarna SOLAR 1350mAh HTC WILDFIRE G8 (1465510615) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy może będzie pomocne;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi