Skocz do zawartości
erima

Be United 3

Rekomendowane odpowiedzi

erima

Zakupiłem nowy wynalazek (jak w tytule). Procek 2 x 1,2 GHz. Pojemność 4 Gb. Dual Sim (zwykła + mikro). Slot kart Micro SD. Wyświetlacz IPS 16 mln kolorów 480 x 800, 3,75'' (może konkurować z 4x droższymi Andkami - pod względem jakości). Android 4.2. Nieduży, cienki, bardzo dobrze leży w dłoni. Kupiłem dla jaj - chciałem ponabijać się z najtańszego z możliwych androidów... No i nie udało się... Źle trafiłem, źle wybrałem... W szoku byłem. Jeśli będziecie zastanawiać się nad nowym Andkiem do 500 zł, to szkoda czasu, lepiej wybrać Be United 3 - za... no własnie... za 249 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś chciałby go kupić, żeby móc korzystać z GPS to nie polecam. Mimo, że w informacjach na stronach internetowych jest informacja, że posiada GPS to go nie posiada i ma tylko system A-GPS. Sprawdziłem w kilku nawigacjach (automapa, sygic, nawet GPS Widget). W ustawieniach lokalizacji też nie ma opcji włączenia satelit GPS (tak jak np. w Xperii S) tylko jest lokalizacja po wifi.

Na szczęście w sklepie przyjęli zwrot bezproblemowo, straciłem tylko na paliwie...

Edytowane przez slaby22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erima

Fakt, jest tylko edge i nie ma normalnego gps-a. Ale jeśli ktoś potrzebuje smartfona i nie korzysta zbyt często z internetu mobilnego, a w większości z wifi, to wybór jest idealny. Tym bardziej, że szybkość pracy i wyświetlacz są na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karep

Witam!

Od wczoraj sie zaczela moja przygoda z tyn telefonem.

Z tego co udalo mi sie ustalic to nie posiada on ani GPS, ani AGPS, ktory to moim zdaniem jest zwyklym odbiornikiem GPS wspomaganym przez naziemne nadajniki sieciowe.

Telefon nie obsluguje 3G/UMTS.

Jest dual sim - jeden duzy slot i jeden mirco.

Jest bluetooth, wi-fi, wejscie karty pamieci mircoSD.

Wizualnie posiada on przednia kamere (jest ona w specyfikacji na pudelku - podobnie jak A-GPS), lecz nie da rady z niej korzystac. EDIT: da radę z niej korzystać, lecz nie w przypadku wideorozmów

Mam teorie, ze producent chcial godnie doposazyc telefon, ale jakis powodow okroil opcje. Moze to tylko kwestia oprogramowania -gbyby ktos go rozkrecil to moze bysmy sie dowiedzieli, co faktycznie to jest za sprzet.

pzdr!

Edytowane przez karep
    kolejne dni uzytkowania ujawniają nowe opcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A-GPS działa bo w Google mapy łapie lokalizację i nawet jest w miarę dokładna...

Tapnięte z Xperii S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karep
    A-GPS działa bo w Google mapy łapie lokalizację i nawet jest w miarę dokładna...

Tapnięte z Xperii S

fakt - lapie lokalizacje, ale w oparciu tylko o siec. Moim zdaniem to nie jest AGPS. Pamietam jak pare lat temu korzystalem z SE C702, ktory mial A-GPS i byl to zwyczajny odbiornik sygnalu satelitarnego wspomagany przez nadajniki sieciowe. Dzialal w ten sposob, ze zanim zlapal fix GPS, to pokazywal przyblizona pozycje w oparciu o przekazniki telefoniczne. Kojarzy mi sie, ze owy AGPS operowal na mapach google i w programie naviexpert - trudno bylo wtedy o program ktory by nie bazowal na informacjach sciaganych w czasie rzeczywistym.

Nawiazujac do watku, chcialbym nadmienic ze uzywajac dwie karty play w be united 3, to bateria trzyma okolo 12h. Srednio intensywne uzywanie wlaczajac wi-fi, edge, troche sms i pare rozmow.

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Telefon REWELACJA.

Zapraszam do obejrzenia 3 częściowego amatorskiego testu : Test telefonu Be United 3 (1/3) - YouTube

Na życzenie pokażę wybrane możliwości telefonu / działanie wybranych aplikacji,gier

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cheo

Hej, w kwestii transmisji danych jestem zielony niczym trawa na wiosnę. Dlatego chciałbym zapytać co powoduję brak UMTS i 3G? Istotnie utrudnia to działanie smartfonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś wrzucić pełne zdjęcie zrobione jego aparatem 2Mpx? Tylko najlepiej takie w dobrych warunkach oświetleniowych i nie pod światło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi