Skocz do zawartości
erima

Be United 3

Rekomendowane odpowiedzi

karep
    Mógłby ktoś wrzucić pełne zdjęcie zrobione jego aparatem 2Mpx? Tylko najlepiej takie w dobrych warunkach oświetleniowych i nie pod światło.

ja tak dziś przeglądałem opcje i zauwazyłem tylko możliwość 1mpx... - może ktoś jeszcze potwierdzi?!

Dlatego chciałbym zapytać co powoduję brak UMTS i 3G? Istotnie utrudnia to działanie smartfonu?

generalnie UMTS/3G jest szybszy od EGDE. np. internet w 3G się szybciej ładuje niż w EDGE.

bez opcji UMTS nie można prowadzić videorozmów oferowanych przez sieć komórkową. czasem też inne opcje są zablokowane (w zależności od operatora, bądź regionu).

w zależności o wybranej opcji w aparacie i zasięgu w którym jesteś, to w różnym tempie się rozładowuje bateria. np. gdy masz wybrane 3G jako preferowane, to aparat cały czas będzie poszukiwał zasięgu 3G - a gdy zasięg będzie uciekał, to telefon będzie usilnie "marnował" energię by go odszukać.

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cheo

@Karep, w takim razie czy w BE United 3 można korzystać z internetu, dajmy na to, w sieci play? Opłaca się kupować pakiety internetowe, załaduję się cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chcesz mieć internet jedynie dorywczo, żeby sprawdzić facebooka, emaila,

GG itp... to taki edge/gprs sie nadaje... w innym przypadku szkoda na to nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chato

Ktoś się orientuje, czy można na tym posadzić CyanogenMod'a :?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Jakie gry na tym smigaja?? Dobrze się wam to sprawuje??

Wysłane z mojego ZTE Blade III Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karep

Karta sim internetowa w play nie dziala w tym telefonie, bo oni obecnie tylko w zasiegu 3G i LTE udostepniaja polaczenie. Natomiast pakiety internetowe w abonamencie play dzialaja. Mam obecie 500Mb na miesiac i starcza (poczta, strony, pogoda, wiadomosci, sklep app play).

Moj egzemplarz mial wymieniona plyte glowna na gwarancji. Teraz cos jakby lepiej chodzi, aparat juz ma opcje 2 Mpx, ale np GPS dalej nieaktywny.

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karep

To co mam zrobic by odpalic ten GPS?

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon mam 2 dni. Kupiłam bo zależało mi na dual sim. Facet w sklepie bardzo polecał więc się zdecydowałam. Gps nie posiada, ale za 230 pln nie znajdzie się lepszego telefonu. Wyświetlacz IPS świetny. Polecam

Wysłane z mojego BePhone UN030 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników na temat baterii tego telefonu. Posiadam go i po połowie roku używania bateria wymaga ładowania około 3 razy dziennie, gdzie można dostać baterie do tego cuda? Czy są chińskie zamienniki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi