Skocz do zawartości
namor

[ROM] Android 4.3 dla Xperia™ Tablet Z SGP321 - oficjalna czysta wersja PL (CE1) plik .ftf

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już próbował zrootować ten soft?

Edit. Udało mi się. Jutro napiszę tutorial

Edytowane przez dooshpastesh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi wyskakuje komunikat że nie można zainstalować. Wie ktoś może jaka jest przyczyna?

Mam roota. I aktualnie używam wersji oprogramowania 4.2.2 (10.31.A.2.67)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Witam,

jestem nowy i naczytałem się troszkę ale nie rozumiem do końca. Jak ścianę z postu pierwszego oprogramowanie i za pomocą nie wiem jak wersją flashtoolem wgram je na sony Xperie z Androidem brandowanym z Orange to będzie dobrze? Czy muszę coś jeszcze odblokowywać? Tablet kupiłem ze sklepu- komisu. Ściągnąłem simlocka ale z powodów że jest brand Orange nie mam LTE bo oni nie mają jeszcze LTE. dlatego chcę się pozbyć ego systemu i Wgrać czystego ANTKA. Czy dobrze rozumiem? Drugie pytanie czy czegoś oprócz dodatków z Orange będę pozbawiony? Dziękuję z góry za wyjaśnienie zielonemu użytkownikowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dooshpastesh - I jak tam idzie z tym poradnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    namor
    Witam,

jestem nowy i naczytałem się troszkę ale nie rozumiem do końca. Jak ścianę z postu pierwszego oprogramowanie i za pomocą nie wiem jak wersją flashtoolem wgram je na sony Xperie z Androidem brandowanym z Orange to będzie dobrze? Czy muszę coś jeszcze odblokowywać? Tablet kupiłem ze sklepu- komisu. Ściągnąłem simlocka ale z powodów że jest brand Orange nie mam LTE bo oni nie mają jeszcze LTE. dlatego chcę się pozbyć ego systemu i Wgrać czystego ANTKA. Czy dobrze rozumiem? Drugie pytanie czy czegoś oprócz dodatków z Orange będę pozbawiony? Dziękuję z góry za wyjaśnienie zielonemu użytkownikowi.

tu masz najnowszą wersje :

FlashTool 0.9.13.0

i śmiało wgrywaj ten soft

będziesz miał czysty i oryginalny soft od Sony

pozbędziesz się brandu Orange i tego co było z nim związane (dodatków)

i oczywiście możliwość korzystania bez ograniczeń z LTE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

NAMOR dziękuję. Wgranie tego softu skasuje mi wszystkie aplikacje? Nie bedzie jakis problemów z działaniem z aparatem itp? I proszę ktoś pisał o rotowaniu przez dooshpastesh a po co to robic jak ma sie czystego Androida.

Edytowane przez Hubo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaudii

Tak stracisz wszystkie dane, sam mam taba z Orange i wszystko działa, jedyne co mnie drażni to zablokowany BL. Root przydaje się do bardziej zaawansowanych kwestii, np. Modowanie systemu - dostęp do plików systemowych.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Jest gdzieś w necie instrukcja jak postępować krok po kroku w czasie wgrywania bo tylko znalazłem na telefony sony xperia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaudii

Jest identyczna jak dla telefonu Xperia Z tu http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=277529

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kaudii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hubo

Witam jestem już po wgraniu nowego Antka ;) chyba działa oki troszkę za mało było wyjaśnione ale dałem radę. Pozdrawiam Wszystkich. Jak ktoś chce piwko to nie ma sprawy lub tanie nawadnianie ogrodu- tym się zajmuję ;) dla wszystkich z tego tematu co mi pomogli zniżka. Znajdziecie mnie na stronie HubiK w Markach pozdrawiam i dziękuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi