Skocz do zawartości
olexo456

Kiano 10.1 Quad zatrzymuje się na "android"

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój tablet zaczął fiksować. Pojawiały sie komunikaty, że samoistnie zatrzymują się procesy takie jak Galeria, Usługi wymiany czy sklep Google a przy łączeniu się z WiFi sam się restartował. Pomógł factory reset ale tylko chwilowo. Problem powtórzył się znowu i jeszcze raz... Jednak wczoraj tablet zawiesił się tak, że nawet przyciskiem power nie dało się go wyłączyć, więc użyłem przycisku reset. Po tym Kiano już się nie uruchomił a ładowanie zatrzymuje się na napisie android... Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onlajn

Miałem takie same problemy, w dodatku mój tablet się teraz w ogóle nie uruchamia, jedynie czuć ciepło pod z prawej części ekranu podczas ładowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, metodą prób i błędów w końcu udało mi się ustalić jaki jest dokładny problem w moim Kiano 10.1 Quad. Opisywałem już w poprzednim temacie:

http://forum.android.com.pl/f686/kiano-10-1-quad-zatrzymuje-siae-na-android-369348/

O dziwo, po 2 dniach leżenia tablet sam się włączył :o . Od tego czasu niestety kilkukrotnie musiałem robić factory reset bo tablet wieszał się i chodził baardzo ciężko. Często też powtarzał się błąd, że zamykały się samoczynnie po kolei kolejne aplikacje aż w koncu tak zaczynało wszystko migać, że nie dawało się niczego używać i pozostawał FR... Teraz zauważyłem dopiero, iż problem z aplikacjami pojawia się po pierwszym normalnym resecie po FR. Usunąłem Root explorerem wszystkie systemowe aplikacje ale problem zaczynał się brać za normalne... Nie wiem już co można zrobić skoro nie ma żadnego zaplecza programowego dla tego durnego tabletu a serwisu wolałbym uniknąć z wiadomych powodów... Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszedł mail

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uomo

Witam .Chciałbym odświerzyć temat . Mój  Tablet Kiano  10.1 Quad również  zatrzymuje się na napisie android . .Jak był na gwarancji wysłałem go serwisu wymienili soft . Niestety nie ma na stronie oprogramowania do tego modelu a serwis go nie udostępnia .Chciałem spróbować Twardy reset nie mogę wejść do trybu serwisowego , Przyciskamy przycisk "Vol +" następnie "Power" jak i inne różne kombinacje nic się nie dzieje . Podany tu link przez oleox nie działa . Proszę o pomoc

Edytowane przez uomo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    uomo

@up

Nic się nie dało z tym zrobić jedynie wysyłka do serwisu , wgranie nowego softu 40 zł plus wysyłka 30 zł . :( Serwis nie udostepnia oprogramowania do tego modelu niestety

Edytowane przez Miły
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. @up wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi