Skocz do zawartości
Łukasz_29

Note 3 + słuchawki - najlepsze brzmienie

Rekomendowane odpowiedzi

jag10

Ja slucham na ogol w przedziale 50-70% na ulicy. W domu wystarcza 30-50%. Przed chwila podlaczylem z ciekawosci CALe i jestem troche zdziwiony bo dzwiek w nich jest troche bardziej plaski niz Beyerdynamikach. Odnosnie playera, najlepiej przetestuj wszystkie (sa darmowe wersje) i wybierz ktory Tobie najlepiej pasuje. Ja uzywalem kiedys Powerampa, ale gdy odkrylem Neutrona to z nim pozostalem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

CAL "muszą" być po zmianie kabelka,ja dodatkowo wytłumiłem muszle przez co scena jest szerza i słuchawki dostały przestrzeni,a bas zrobił się bardziej mięsisty.Teraz bardziej nadaja się do wzmacniacza lampowego,choć do N3 też są bardzo dobre(prawie idealne).Osobiście zanim kupiłem CAL przesłuchałem kilku par różnych producentów jak senki HD598,Akg,Rs180 (reszty nie pamiętam bo sporo tego było)zostałem przy CAL i RS180 ze względu na brak kabelka(choć dźwięk już nie jest tak "różowy")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meciu

Ja osobiście posiadam Phonak Audeo PFE112, filtry zielone (bass) i z zainstalowanym PowerAMP + ViPER Audio Engine .. :serce: cudo!

Oczywiście są to słuchawki dokanałowe :) A jako że słucham tylko muzyki 'EDM' czyli Trance, Electro-House, Progressive (tylko FLAC) to słuchawki spełniają swoją rolę fantastycznie!

Mimo swojej ceny bardzo polecam te słuchawki, nie zamieniłbym je na żadne inne (no chyba że na nowszy lepszy model od Phonak'a)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Obecnie ze względu na wygodę używam Bluetooth Samsung HS3000 i chciałbym dokupić jakieś lepsze słuchawki dokanałowe z krótkim 30cm kablem i opcją przedłużenia (osobno lub w zestawie), żeby móc też korzystać bezpośrednio z telefonu. Ma ktoś jakiś pomysł?

Wysłane z N-9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam kablowe SoundMagic E10, cena coś koło 150 zł, swego czasu albo i nadal najlepsze słuchawki w tej cenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do właścicieli słuchawek BT.

Czy działają Wam efekty w odtwarzaczu słuchając przez bezprzewodowe słuchawki?

Dzisiaj podłączyłem stare Nokia BH-503 i pomijając tragiczną barwę dźwięku, to próbując włączyć efekt wzmacniacza lampowego telefon odmówił komunikatem, że sprzęt bt nie jest obsługiwany.

Myślałem nad zakupem Plantronics Backbeat 903+, ale jeśli będą grały jak wspomniane BH-503, to będzie 220zł wyrzucone w błoto.

Może to dlatego, że leciwe BH-503 działa w starszym standardzie bluetooth 2.0 + EDR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety u mnie też są nieaktywne... Nie zauważyłem tego wcześniej bo na codzień używam PowerAmpa, zresztą jak słuchawki podłączyć bezpośrednio to dźwięk jest jednak lepszy

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony mogę polecić nauszne słuchawki Pioneer se-mj751. W połączeniu z Note'm 3 grają naprawdę przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ar_w

Potwierdzam, dzwiek N3 oddaje prawie kryształowo.

Bas nisko schodzi i jest miesisty, do srednicy nie mozna sie przyczepic, góra gra miękko, bo gra ciepło, nie razi uszu, tylko poziom całości troche za niski i rozdzielczoścć regulacji glosnosci mogla by być większa

Ktoś pisał, że N3 ma słaby chip, więc słabo gra. Czyli jaki ten chip jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie takiej oferty w play, zamiast fona można wsiąść takie słuchawki Oferta - Super słuchawki | Play i kręcą mnie te Marshall bo mają dość ciekawą specyfikację i wykończenie będzie idealnie zgrywało się z pleckami czarnej notki . Czy ktoś ma coś takiego i czy te Marshall nasz notek uciągnie? Bo mam w domu Panasonic średnia półka nauszne i pod hi-fi grają świetnie ale na notku już bardzo cicho (zbyt duza moc wejściowa około 1200mw i 40ohm). A czy te pozostałe słuchawki z oferty play są godne uwagi? Z góry dziękuje za jakiekolwiek info na temat tych modeli i dodam że na wolnym rynku np te Parrot kosztują niewiele mniej od notki hehe a w abonamencie można je wyrwać za parę zeta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi