Skocz do zawartości
Łukasz_29

Note 3 + słuchawki - najlepsze brzmienie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już jesteśmy przy temacie brzmienia na słuchawkach to może ktoś wie czy da się jakoś zwiększyć głośność N3? Słuchałem na słuchawkach dołączonych i na cx 200 i jest strasznie cicho w porównaniu do HOX z Beats Audio, które i tak niewiele w tym modelu wynosiło. Ogólnie słucham muzyki na Marshall Major ale nie mam ich teraz przy sobie a obawiam się, że będzie strasznie cicho. Wydaje mi się, że winę za to ponosi dyrektywa UE, która nakazuje ograniczać max głośność do XX decybeli. Może można to jakoś obejść bez roota? Próbowałem różnych ustawień odtwarzacza i dużych zmian nie ma. Dziś będę testował jeszcze inne odtwarzacze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakkat

Jak coś znajdziesz, to napisz tu na forum. Też szukałam jakichś informacji na ten temat, kupiłam nawet słuchawki SM E10, jest na nich trochę lepiej, ale ja bym chciała słuchać jeszcze głośniej. Da się z tym coś zrobić? Słucham na odtwarzaczu stockowym i czasem na powerampie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jag10

Spróbujcie Neutron Music. O ile się nie mylę, gra chyba głośniej niż na stokowym. Bardzo rzadko przekraczam 2/3 skali głośności (na dokach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja posiadam słuchawki Sennheiser CX 300 II ze wzmocnionym basem.Porównując te same słuchawki i ich brzmienie na S4 to w Note 3 jest zdecydowanie lepiej. Bas jak dla mnie jest pięknie wyważony.Ja jestem z tych słuchawek mega zadowolona a głośność jest ok. choć nie powiem,że nie przydałaby się odrobinę większa skala.Na pewno na plus dla Note 3 vs inne flagowce samsunga,jest nowy odtwarzacz muzyczny,który jak dla mnie jest wystarczający i gra w końcu tak jak powinien grać...:D

Edytowane przez kuleczka1983

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

kuleczka1983 - CX300 II ze wzmocnionym basem - co to znaczy? Przerabiane jakoś? Pytam, bo też mam te słuchawki i nieco basu mi brakuje. Odtwarzam na Neutronie i tak średnio mi się efekt podoba. Spotify też brzmi lepiej kiedy podłączę słuchawki do laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up przecież taka jest specyfikacja tych słuchawek "enhanced bass" jak pisze na opakowaniu...Co do basu to wiadomo,że dokanałowe nigdy nie będą grały jak dobrej jakości nauszne.Jeżeli będziemy patrzeć w takiej kategorii to ten bas jak na dokanałówki jest na prawdę bardzo dobry...Chyba że moje wymagania nie są aż tak wygórowane?!Prawda jest taka ,że każdy z nas ma inne preferencje muzyczne,dla mnie bas jest ok a dla wcale nie musi być...

Edytowane przez kuleczka1983

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Czy do SoundMagic E10M potrzebna jest przejściówka?

Wysłane z N-9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bomba1

Dyskutowanie o brzmieniu dokanałówek mija się z celem. W zależności od dopasowania do kanału każdy odbiera inne brzmienie. Ja na słuchawkach z zestawu na średnich gumkach nie miałem basu. Zmieniłem na większe, teraz jest ok ale basu trochę za dużo. Kiedyś miałem dokanałowe Sony i tam w zależności jak je włożyłem miałem inne brzmienie. To jest tak nieprecyzyjna sprawa i zależy od wielu czynników, że wymiana opinii praktycznie nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spróbujcie Neutron Music. O ile się nie mylę, gra chyba głośniej niż na stokowym. Bardzo rzadko przekraczam 2/3 skali głośności (na dokach)

Gra głośniej ale niestety gorzej, bo używając odtwarzaczy firm trzecich tracimy dostęp do Adapt Sound, który jest niezwykle cenną funkcją i robi dużą różnicę na korzyść stocku. Po zakupie N3 robiłem porównanie na kilku kawałkach: stock vs. Power Amp i Neutron. Dobrze ustawiony stock po prostu zmiótł obydwa odtwarzacze. Co do słuchawek to używam zwykłych nausznych Sennheiserów HD 203 i na moje potrzeby wszystko fajnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mnie zastanawia czy w SoundMagic E10M pilot prawidłowo działa z notkiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi