Skocz do zawartości
Łukasz_29

Note 3 + słuchawki - najlepsze brzmienie

Rekomendowane odpowiedzi

qsqa
    Również mnie zastanawia czy w SoundMagic E10M pilot prawidłowo działa z notkiem?

Nie zadziała w 100% - w E10M jest pilot dedykowany do Iphone'a co oznacza, że nie będziesz mógł używać przycisków do regulacji głośności, natomiast środkowy będzie funkcjonował prawidłowo a za pomocą aplikacji np A-Jays rozszerzysz jego funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm, szkoda bo napaliłem się już na te słuchawki to w takim razie można kupić SoundMagic E10 bez pilota które są tańsze a mają identyczne parametry.

---------- Post dołączono 08-01-14 o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano 07-01-14 o 19:37 ----------

A czy po podłączeniu takiego adaptera ADAPTER DO SŁUCHAWEK FiiO LU1 (LU 1 ) , FV, KRK (3845246767) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pilot będzie w pełni funkcjonalny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qsqa

Nigdy nie bawiłem się tym adapterem ale zwróć uwagę na jedno zdanie w opisie aukcji:

"W sporadycznych przypadkach nie jest wykorzystana w 100% funkcjonalność pilota."

więc wątpię, żeby rozwiązał problem z przyciskami głośności ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem czy pilot w e10m będzie działał na note 3 z tym adapterem. W sumie cena nie jest wygórowana. Można zaryzykować :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś to jeszcze jest druga generacja tego adaptera FiiO LU2 ( lu-2 ) adapter do słuchawek z mikr. HIT (3830899696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jest podane z jakim np modelem słuchawek działa. Tylko teraz czy pod SoundMagic E10M kupić adapter #1 czy #2 żeby w pełni cieszyć się pilotem bez odcinania i przerabiania wtyczki w słuchawkach czy zakładania nowego okablowania, czy innych dziwnych aplikacji??? Eeeh tyle super słuchawek i wszystko pod aple a znikomy procent pod androida :(, normalnie dyskryminancja i rasizm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić w najbliższym czasie Koss Porta Pro, niestety prawie niedostępna jest wersja na 25 lecie produktu która była trochę fajniejsza.

Mam jednak pytanie czy ktoś posiada Jaybirdsport bluebuds x/ lub Audio-Technica ATH-M50 i może powiedzieć parę słów jak grają i ew. gdzie kupował bo u nas to się nie opaca raczej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gra głośniej ale niestety gorzej, bo używając odtwarzaczy firm trzecich tracimy dostęp do Adapt Sound, który jest niezwykle cenną funkcją i robi dużą różnicę na korzyść stocku. Po zakupie N3 robiłem porównanie na kilku kawałkach: stock vs. Power Amp i Neutron. Dobrze ustawiony stock po prostu zmiótł obydwa odtwarzacze. Co do słuchawek to używam zwykłych nausznych Sennheiserów HD 203 i na moje potrzeby wszystko fajnie gra.

Hej, ja mam takie wrażenie, że im lepsze słuchawki tym mniejsze ma znaczenie Adaptive Sound - widać zresztą to na charakterystyce (niestety nie wyskalowanej) jaka jest wyświetlana po "pomiarze", niestety by z tego skorzystać musi być naprawdę cicho.

Mam porównanie dwóch par słuchawek Sennheiser HD202 i AKG K450 i w przypadku tych drugich Adaptive Sound jest praktycznie zbędny. Widać to też na charakterystykach po pomiarze AKG wydają się być po prostu znacznie lepsze.

I w takim wypadku Power Amp czy Neutron jest dobrym wyborem.

Zresztą jak słucham przez BT Adaptive Sound I tak nie jest dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co powiedzie na temat tych słuchawek Słuchawki JBL Synchros S100A 2kolory Android (3850409603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Ma je ktoś i może podzielić się opinią? Bo w necie niestety brak jakichkolwiek opinii na ich temat. A słuchawki z opisu mają ciekawą charakterystykę i oczywiście pilot kompatybilny z androidem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

Jak dla mnie najlepsze słuchawki do 500 zł to Yamaha EPH 100, oraz shure SE 535 do kwoty ponad 1000 zł

Ale wszystko zależy od gustu muzycznego.

---------- Post dołączono o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

A co powiedzie na temat tych słuchawek Słuchawki JBL Synchros S100A 2kolory Android (3850409603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Ma je ktoś i może podzielić się opinią? Bo w necie niestety brak jakichkolwiek opinii na ich temat. A słuchawki z opisu mają ciekawą charakterystykę i oczywiście pilot kompatybilny z androidem.

Jak dla mnie nie warte tej ceny , wiadomo płaci się za logo JBL , w tej cenie masz o wiele lepsze słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakkat

A ja wrócę do E10, te słuchawki wymiatają wszystkie inne! Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi