Skocz do zawartości
Łukasz_29

Note 3 + słuchawki - najlepsze brzmienie

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te wszystkie sluchawki o ktorych piszecie mają przyciski do odbioru połączenia i przewijania utworów? Bo ostatnio będąc w Saturnie przeglądałem dokanalowe nie widziałem żadnych przycisków (w cenie do 200 PLN).

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo w takich sklepach nie ma takich słuchawek i normalnych cen ;) tylko zakup w sklepach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Soundmagic E10. Bass niezły, wysokie też są. Są bardzo stonowane ale jednocześnie dobrze uderzają niskimi tonami. Jest też bardzo głośno.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

QuietComfort 15 od Bose plus pilot bluetooth Sony MW600. Dlaczego tak?

Gdyż jakość dźwięku nie jest dla mnie aż tak ważna - model QT15 wg. audiofilskich recenzji nie powala dźwiękiem mimo powalającej ceny i tak, a mnie cieszy wolność od kabla łączącego telefon ze słuchawkami, nawet mimo modułowej konstrukcji tych ostatnich, znacząco zmiejszającycej ryzyko permanentnego uszkodzenia sprzętu. Po prostu kupiłem te słuchawki jako ostateczne rozwiązanie kwestii głośnego otoczenia, gdyż dokanałówki po prostu nie sprawdzają się na dłuższą metę <na przykład ośmiogodzinny dzień pracy plus dojazdy>. Jedyną wadą takiego zestawu, prócz ceny, jest konieczność ładowania całości w zasadzie codziennie. Słuchawki teoretycznie nie są aż tak prądożerne i z dobry akumulatorkiem AAA winny wytrzymywać dłużej, w praktyce jednak wszystko zależy od natężenia dźwięków otoczenia.

Ale efekt jest więcej niż zadowalający - cisza w której muzyka wcale nie musi być głośna. Uważam iż wydatek był więcej niż uzasadniony.

Z drugiej strony dokanałówki JBL <nie pamiętam teraz modelu, z płaskim kablem> za dwieście złotych sprawdzają się niemalże równie dobrze..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

A może zainteresujcie się Superluxami. Ja osobiście polecam model HD661. Nauszne, zamknięte słuchawki w dobrej cenie, porównywane do modeli za 500-800zł. Wystarczy poczytać na forach.

Tyle, że nie mają sterowania. Ale jakość dźwięku... mniam

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam słuchawek Sennheiser MM100 i generalnie mają wszystko, czego potrzebuję - brak kabla, dobrą jakość dźwięku (choć są trochę za ciche dla mnie) i kompletnego "pilota" na słuchawce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Ja polecam słuchawki firmy nontec. Przede wszystkim model zoro i hammo

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

A q-jays? Jak się mają w porównaniu do innych słuchawek w tej cenie?

Wysłane z N-9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie Bluetooth Samsung HS3000, a mianowicie czy ma ktoś hs3000 + soundmagic e10(rozwiązuje to problem pilota pod androida)? I czy e10 grają głośniej i lepiej bezpośrednia na notce czy z hs3000? I czy dźwięk odbiega znacząco przez hs3000 niż bezpośrednio pod telefonem? A może ktoś ma jakieś inne słuchawki podpięte pod hs3000 i jakie? I czy moc wyjściową hs3000 jest większa czy słabsza od notki i czy uciągnie jakieś tłuściejsze słuchwy np nauszne superlux itp?

Napisane na SM-N9005

Edytowane przez oem20735

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Model Superluxow o którym pisałem jest dedykowany do urządzeń mobilnych w odróżnieniu do innych, które dobrze grają pod wzmacniaczem.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi