Skocz do zawartości
Łukasz_29

Note 3 + słuchawki - najlepsze brzmienie

Rekomendowane odpowiedzi

Superluxy dają rade :) Ja korzystam z połączenia Note 3 > Fiio E10 > Superlux HD330. Note bezproblemowo obsługuje zewnętrzny przetwornik. Same słuchawki nie nadają się raczej między ludzi bo jest to konstrukcja półotwarta ale za to scena nieosiągalna w słuchawkach zamkniętych (przynajmniej tych tańszych).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ma się głośność tych słychawek superlux hd661 w odniesieniu do np stockowych dousznych? Bo bas to jasne że będzie młucił. Bo np na moich nausznych panasonic basior młuci ale ze względu na inpedancje 40 ohm grają o prawie połowe ciszej od stockowych ale pod wzmacniaczem hifi czacha dymi od głośności i basioru.Napisane na SM-N9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Są głośne. A jeśli Ci zabraknie, to jest przecież Viper ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam power mega sound z soundmagic e10m. Mózg się lasuje i czacha dymi w połączeniu z poweramp i podrasowaniu dźwięku na korektorze. Samsunga słuchawki maja 32 ohm a e10 16 ohm tak że są mega głośne. Na samsunga słuchawkach było cicho a na e10 daję vol max do 75% i oczka się wytrzeszczają :). Prawdziwą przepaść w jakosci oryginalnych słuchawek i e10 słychać na stockowym playerze. Na razie słuchawki dziewicze prosto z pudła nie wygrzane a już młócą i miażdżą wygrzane samsungi (około kilkadziesiąt godzin). Katuję je właśnie Techno_Electro_Trance_Hause. Aha potwierdzam że adapter fiio lu1 w połączeniu z e10 nie powoduje że przyciski vol działają tylko dusi się dźwięk który wraca do normy po wciśnięciu słuchawki na pilocie. Czyli jeśli komuś słuchawki z aple grają głucho i tempo a dźwięk poprawia się po wciśnięciu i trzymaniu słuchawki na pilocie to adapter fiio lu1 jest dla niego. No i po przesłuchaniu chodź by jednego kawałka na powerampie nie da się już normalnie powrócić do stock playera. Poweramp nawet z oryginalnych słuchawek samsunga wyciskał w miarę przyzwoity bas co powodowało lekkiego banana. A w połączeniu z sm e10 szczęka opada, a oczka się wytrzeszczają :) SM e10 jak na takie małe pluskwy potrafią dać z siebie dużo. Planuję dokupić do nich pianki bo z całego zestawu gumek dołączonych do e10 tylko najmniejsze pasują do moich kanałów. Pianki ponoć wygodniejsiesze i bardziej wytłumiają i do każdego ucha.

Edytowane przez oem20735

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rakkat

@zbiciu

Co za Viper?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Viper to apka która tuninguje dźwięk w fonie, ale mając poweramp i po ustawieniu korektora pod siebie słuchawki młócą wystarczająco głośno i mięsiście, i nie potrzeba vipera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    phex1

Panowie jakie słuchawki prócz soundmagic są godne polecenia jeszcze? Do 140 zł.

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekki odkop , mam pytanie prośbę czy któryś z forumowiczów posiada słuchawki z serii Sony XBA i 2 pytanie czy ktoś z was posiada jakiekolwiek słuchawki z funkcją eliminacji hałasów z otoczenia jak się sprawuja? i czy to serio działa? . Z Testowanych na note słuchawek polecam zestaw Sony MW600 grają naprawdę dobrze są wygodne i mogę z całą pewnością negować że słuchawki bezprzewodowe odstają od przewodowych z słychawek nausznych testowałem MDR-Zx300 tak samo grają dobrze lecz bass juz troszeczkę gorszy niż w dokanałowych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: Miałem kiedyś słuchawki Thomsona z wytłumianiem szumów otoczenia - półzamknięte, "napędzane" jednym małym paluszkiem. Działały dobrze, efekt było "widać" od razu po założeniu słuchawek i włączeniu tłumienia. Ale to było kilka lat temu, nie na Note 3.

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam słuchawki dokanałowe Creative EP-630 i jestem nimi zachwycony. Dałem za nie parę lat temu jakieś 70 zł używałem ich na S3, teraz na Note 3 i musze przyznać ze znacznie poprawiają dźwięk Note 3. Oczywiście Wolfson w S3 był zauważalnie lepszy ale do Note 3 podłączyłem ostatnio słuchawki Bose Oe2 i jeśli o mnie chodzi to te Creative spełniają większość wymagań i maja świetne pasmo. Lepsze niż nie jeden Shenheizer za 3 stówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi