Skocz do zawartości
boczek696

Naprawa IMEI V967S

Rekomendowane odpowiedzi

fyme

Za to ja pamiętam bo było z tym sporo zachodu właśnie dlatego że kolega też nie miał zrobionego backupu.

poczytaj tutaj. Ostatni post powinien rozjaśnić temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli najpierw musze wgrać stockowego roma ? Tylko skąd go pobrac ? I którą wersje androida ? I czy musze to zrobic przez ten program, czy recovery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pafko

Stockowy ROM znajdziesz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widze ze nie ma chętnych do pomocy.

Edytowane przez boczek696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Widzisz ... takie życie. Nikt dla sportu nie pisze że "róbcie backupy bo coś może pójść nie tak" a Ty nie jesteś pierwszym który olał temat backupu i bawił się romami z marnym skutkiem. A później wylewanie żali na forum że nie ma chętnych do pomocy.Ja pomogłem sobie sam robiąc backup w MTK Droid Tools i nie wypisuję że uwaliłem telefon i dajcie mi swój backup bo z tym bywa rożnie. Backup zawiera pewne wrażliwe dane (choćby numery imei) i to z tego powodu tak niechętnie jest przez kogoś udostępniany. Ale może zróbmy tak. Jeśli podniesiesz telefon to wpisz w niego imei formatu 123456 i zrób backup po czym udostępnij go na forum. Gwarantuję że twoje notowania podskoczą i zyskasz wdzięczność forum tyle że do tego potrzebny jest wolny czas i pewne obycie z ZTE i programami na niego wydawanymi. A Ty po prostu wpadasz na forum i chcesz backup po czym dziwisz się że odzewu nie ma. A może jesteś pośrednikiem który goni telefony na Allegro i chwalisz się serwisem w Polsce? Kto wie gdzie jeszcze powędruje backup udostępniony w dobrej wierze dla Ciebie? Tak na prawdę każdy z nas jest tu anonimowy i właśnie ta cecha powoduje ograniczone zaufanie.

Edytowane przez fyme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem, tyle że ja juz mam ten backup od znajomego, teraz tylko potrzebuje osoby która pomoze mi sie z tym uporać, Marcin oczywiscie pomaga, postępuje według jego wskazówek ale po drodze jest duzo szczegółów których nie ogarniam ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fyme ale on ma backup z tego co mi pisał posiada tylko nie wiem na co on czeka , chyba aż mu przetłumaczę te tutoriale z eng na pol. Pomoc zawsze uzyska ale chyba trzeba będzie jakiś podwieszony temat zrobić , bo będzie tego coraz więcej. Ludzie eksperymentują jakby to HTC HD2 był....

EDIT: To pisz tutaj jaki masz problem , napisałem ci zrób format a potem uprade , nie wiem czemu tak ale ja też robiłem wg wskazówek tutorialu. Po prostu tak zrób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fon podłaczyc włączony czy nie ?

czy podłacze włączony czy nie, nic sie nie dzieje...

tserowniki z xda ściągałem.

dla jasność, Marcin pisał że wgrał stockowy rom poprzez format - upgrade , potem z backup'a od fyme przez smartphone flash tool wgrał ten backup do zte i przez mtk droid tool przypisał ręcznie imei ?

Edytowane przez boczek696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme
    Ludzie eksperymentują jakby to HTC HD2 był....

A ja miałem HD 2 i to był telefon nie do ubicia przy modyfikacjach...ech... aż mnie sentyment wrócił :)

Ale koniec OT

No to co z tym backupem? Jak jest to w czym problem? Coś przeoczyłem? Bo to powinno być proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problemy z wgraniem backupa kumpla przez smartphone flash tool na mój fon. cos robie nie tak ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi