Skocz do zawartości
boczek696

Naprawa IMEI V967S

Rekomendowane odpowiedzi

A moze cos nie tak z tym backupe moim ? jak sprawdzic czy mam partycje /efs ? czemu nie wgrał mi sie jego IMEI ? i foldery go zawierające ? ;/ masakra ;c

U Marcina sie udało, działałem tak samo ;/

IMEI PRZYWRÓCONY, POMÓGŁ JEDNAK BACKUP KUMPLA.

Nie jestem w stanie dokładnie wytłumaczyc jak to zrobiłem... :D

fyme , Hardkorowy Marcin dzięki za POMOC! :)

od razu zrobiłem backup imei w mtk droid tools ;d

Edytowane przez boczek696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMEI sie znów usunął, a nic nie wgrywałem, nie modowałem czy cos, po prostu normalnie uzywałem fona na Max Smart V3... Oczywiscie zaraz go przywrócę. Ale czemu sie usunął ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Podobne szopki miał Marcin z tego co pamiętam z tym że u niego imei ginął po instalacji nowego romu z tym że przywracał go już z poziomu menu inżynierskiego jeśli mnie pamięć nie myli. Być może raz uszkodzony numer imej już zawsze będzie problematyczny? Sam nie wiem bo jesteś bodajże drugą osobą na forum która tak uwaliła telefon więc nie bardzo jest się kogo spytać. W każdym razie problemy z imei na platformie MTK są dość częste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kijowo bo w każdej chwili moze mi sie uwalić ;/ z drugiej strony backup zajmuje dosłownie minute... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Dziwne że wywala ci się bez przyczyny bo zazwyczaj numer ginie po instalacji nowego romu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak mi wywali drugi raz to zmienie rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Hello , I managed to recover my IMEI on my V967S using SPFLASh_Tool.exe and a full backup plus a preloader.bin.I have all the files if anybody needs . Firstly i installed the device driver for MTK usb Vcom .The phone when connected with battery out shows in device manager as MTK Port but it will disconnect every minute our so , the trick is to have SPFlash open , click auto format and have loaded the scatter file and the preloader.bin file along with every other file in the backup which i can give you . Attach the phone and as soon as you hear it connect hit the download button on SPFlash , it will the format and flash the stock rom and your imei will be restored :) as i said i have all the files and can share them

Kind regards

jim

https://doc-0s-90-docs.googleusercontent.com/docs/secure/k4705oc8ji73api04tjqnhpbk1f5tp5m/sheijqrm3l8ddnh3m6fk4fpl2pn0eo3a/1404734400000/03224323468898052100/03224323468898052100/bs9-CkA2hVK9YDLO5UNHEZDkNbRFv7KVCPEXZQ8ixuJiDBTIk9GV3FjtTjMW26L3NzEonzGL1VlCSkdJIKs5jLfi4JxBCt9OsPKlqGfXuw_k2HU-pxjgYU--576WqYFF?ai=bs9-CkA2hVK9YDLO5UNHEZDkNbRFv7KVCPEXZQ8ixuJiDBTIk9GV3FjtTjMW26L3NzEonzGL1VlCSkdJIKs5jLfi4JxBCt9OsPKlqGfXuw_k2HU-pxjgYU--576WqYFF&ap=grOCTZLfQ5UxKygoNR6THtg4ZlilxR6JNmObNJCbc6Q&a=rom_ZTE-V967S_v2_CU-CN-9B18D-P188F07V1.0.3%2Bml-2014-07-07.zip&nonce=ffdi18g8u7qva&user=03224323468898052100&hash=2inr3p95kv9gf1d9ndm96vjou4tap6la

Edytowane przez jimennis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

link does not work but thanks for the info :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Now is ok, thanks :D

Regards

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi