Skocz do zawartości
damian01211

[CWM][LB/UB] Recovery Installer [WIN/LINUX]

Rekomendowane odpowiedzi

czytając ostatnie opinie wynika ze to cwm jest mocno zbugowane, nie zdziwcie sie jeśli zrobicie backup ale juz sie go nie da przywrócić, problemy z flashowaniem nie kopiuje wszystkiego i nie nadaje poprawnie uprawnień ,podobnie z montowaniem systemu, tyle wyczytałem na xda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czytałem na ten temat i dobrze że zadecydowałem się flashować Extended Stock Kernel V5 niż próbować to.

Po części fajnie że osoby z zablokowanym bootloader'a mogą to mieć ale zaś nie działa jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor

Panowie, zależny mi na CWM, ale nie chciałbym instalować zbugowanego modułu... czy wspomniany przez damian01211 piętro wyżej Extended Stock Kernel V5 który jest generalnie z 15.3.A.1.17 można bezpiecznie zainstalować pod 15.3.A.0.26?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tylko masz odblokowany bootloader to tak i chodzi perfekcyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Extended Stock Kernel V5 będzie lepszy niż Phantom Kernel 4.5? Bo w ThunderZap 3.1 bateria szybko schodzi, a w Vengeance 2.5 telefon co jakiś czas się zacina ;/...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

vengeance 2.5 ma skopane zarządzanie ramem bo mi się strasznie zacinala GTA sa, rr3 na najwyższych ustawieniach podczas wczytywania wyścigu całkiem się blokował fon gdzie na innych kernelach nie ma tego problemu, wiec sądzę że nie zwalnia ramu na potrzeby gry a także to wyjaśnia twoje przycinania. fhantom i thander zap są ok a bateria trzyma tak samo

---------- Post dołączono o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

a nie sądzę by na extended było lepiej z baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor

To chyba nie miejsce na zadawanie tego pytania, ale jestem trochę zmieszany, bo po wgraniu Extended Stock Kernel V5 przestało mi działać WiFi... jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgraj w CWM całą paczkę którą pobrałeś, wgra ci się na nowo kernel oraz moduły do Wifi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artoor
    Wgraj w CWM całą paczkę którą pobrałeś, wgra ci się na nowo kernel oraz moduły do Wifi.

Serdeczne dzięki! Dodam jeszcze na przyszłość gdyby ktoś doświadczył tego samego, u mnie zmienił się adres MAC karty sieciowej WiFi w telefonie po zmienia kernela, dlatego też nie chciało mnie podłączyć do Internetu w pracy ani w domu. Oczywiście jeśli ktoś nie ma na sztywno przydzielonego miejsca na routerze to problem go nie będzie dotyczył :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    winn.

Miał ktoś problem taki, ze dioda robi sie niebieska, ale ekran sie nie zapala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi