Skocz do zawartości
pjetr

Reklamacja Google Play DE

Rekomendowane odpowiedzi

pjetr

Witam,

Czy ktoś z forumowiczów oddawał swój telefon na reklamacje do Google Play DE?

Z tego co już wiem to muszę wpłacić euro na swoje konto (równowartość telefonu), które mi zablokują na czas naprawy. Słyszałem również, że wysyłają do mnie kuriera, a po naprawie kurier przywozi przesyłkę do mnie. Tylko pytanie czy można ustawić adres na który ma kurier przyjechać po/z przesyłką? Oczywiście chciałbym, żeby to był adres polski :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Znamir

To nie tak. Google wysyla na twój adres nowy telefon z kopertą zwrotną, w której w musisz w określonym czasie wysłać dotychczas posiadany (zepsuty) telefon i on już do Ciebie nie wraca. Jak dostaną zepsuty telefon to Ci odblokują pieniądze na koncie. Niestety nie wiem czy nowy telefon wysyłają tylko na adres na który było zamówienie czy też możesz ten adres zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjetr

Dziękuje za rozjaśnienie.

Zostało jeszcze najważniejsze, czyli kwestia adresu. Telefon zamawiałem przez mailboxde. Czy ktoś był już w podobnej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan_92

Z tego co wiem, N5 kupiony w UE podlega gwarancji w serwisie LG w Mławie, więc odsyłanie go spowrotem do GP nie jest chyba potrzebne. Z resztą wiecej możesz dowiedzieć się w Dyskusji ogólnej w temacie Kwestie gwarancyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi