Skocz do zawartości
exec99

Czy na obiektywie aparatu jest folia ochronna?

Rekomendowane odpowiedzi

Jerry0

Chciałem wrzucić foto, ale mam na razie dostępny tylko aparat 2mpx i uznałem, że nie będę kaleczył nikomu wzroku, bo za wiele nie widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Zdecydowałem się skontaktować w tej sprawie z LG i zasugerowano mi by odesłać smartfon do Mławy. Po tygodniu wrócił do mnie z wymienioną, nową szybką. Ogólnie więc jestem zadowolony z serwisu gwarancyjnego LG ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, no to dobrze wiedzieć. Napisz tylko, skąd miałeś tel (z jakiej dystrybucji),

i czy dostałeś swoją sztukę z wymienioną szybką czy cały nowy/serwisowy telefon?

pozdro.,

mxw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież napisał, że wymienili mu szybkę. Jakby dostał nowy telefon to pewnie by się pochwalił :-) Nietrudno się domyślić.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Smartfon z Play. Bez sensu byłoby wymieniać 2 tygodniowy smartfon na nowy przez szybkę ;) Ogólnie po naprawie nie ma nawet śladu. Uważnie szukałem czy może obudowa nie jest wyszczerbiona minimalnie, bo sporo się dziwnym opinii o serwisie LG naczytałem, ale muszę przyznać, że spisali się wzorowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

super, dzięki za odpowiedź. tak naprawdę to pytałem, czy jesteś pewien, że nie wymienili ci telefonu (bo na gwarancji różne rzeczy się zdarzają), ale rozumiem, że jesteś pewien. :luka:

edit: spojrzałem teraz w serwisówkę od D802/803 i szybka jest częścią tylnej pokrywki, więc wystarczy zdjąć pokrywę baterii (plecki), odkręcić 7 śrubek i wymienić - więc chyba faktycznie serwis to wymienia (jak ma), a nie podmienia całe fony.

pozdro.,

mxw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chriss

edit: spojrzałem teraz w serwisówkę od D802/803 i szybka jest częścią tylnej pokrywki, więc wystarczy zdjąć pokrywę baterii (plecki), odkręcić 7 śrubek i wymienić - więc chyba faktycznie serwis to wymienia (jak ma), a nie podmienia całe fony.

pozdro.,

mxw.

gdzie mogę znaleźć taką serwisówkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Na youtube np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie miałem zadnej folii na obiektywie, była tylko na przyciskach, nie rozumiem dlaczego na niektórych modelach jest a na innych nie...dziwne praktyki ma LG...:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na żadnym z tel LG G2 nie było folii na aparacie.

Tapnięte z LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi