Skocz do zawartości
xylorin

Love mei aluminiowy bumper

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do pytania autora. Kupiłeś może? Wydaje mi się minimalistyczne i fajne. Ochrania najbardziej podatną na zarysowania część. Szkło jest GG, tył można wymienić za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również czekam na jakieś opinie na temat tego etui

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie sprytne chińskie pokrowce :) Jeśli myślicie, że to oryginalne firmowe osłonki to się mylicie :) Chociaż biorąc pod uwage, że 90% pokrowców na allegro to chiński badziew udający firmówki to można przyjąć, że to oryginały :)

Obaj mają przeklejone zdjęcia z chińskich portali: Pierwszy to nawet zdjęcia z krzaczkami wstawił bo niby skąd miał wziąć inne :) Drugi był już bardziej subtelny ale ten napis dropshipping gryzie w oczy. I wysyłka prosto z Chin przez co idzie z miesiąc.

Generalnie to chińszczyzna więc nie ma się co zpodziewać dopasowania itp. (za dużo miałem do czynienia z chińskimi sprzętami, żeby uwierzyć że te konkretne są inne).

PIerwszy kupił więcej i sprzedaje a drugi zamawia w chinach i śle prosto do kupca przez co jeszcze zarabia kase na wysyłce :) Czysty zysk.

ZAraz wam powiem ile to w chinach kosztuje :)

edit: Ten pierwszy tak po minucie znalazłem za 8,5$ z darmową przesyłką więc niecałe 30zł

Ten drugi jest droższy - w chinach chcą za niego od koło 25$ ale nie znam dokładnej nazwy. Mysle, że znajdzie się taniej :)

Ale te komisy zarabiają na tym :D

Edytowane przez sirmarianoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem :)

Takich fotek nie widziałem u Chińczyków. Pewnie to z takiej samej fabryki w Chinach ale biorąc pod uwagę że wszystkie idą z tego kraju to można założyć ze to oryginały :)

Tu przynajmniej cena była ok a nie jak u tych zdzierców w Polsce ktorzy na czysto mają z 80 - 90 zł

edit: Pisząc o zdjęciah miałem na myśli pozycje telefonu itp. Zastanawiające jest jednak to, że telefon ma tapete taką samą jak wszystkie "modelki" na chińskich ofertach :) Baaa, tapeta to nic bo może być taka w telefonie. Na tej aukcji jest ta sama godzina 12:45 i data Wed, 4 September. Cóż za zbieg okoliczności :)

Wniosek - wszystko to te same chinolce. Najtańszy jakiego widziałem kosztuje 6,5$ z darmową wysyłką. Dolar niby kosztuje 3zł ale banki liczą po 3,2 więc na PLN wychodzi jakieś 21zł

Edytowane przez sirmarianoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul

Hi Jak przyjdzie ocenie :)

Jeśli będzie w miarę ok jakość to już mniejsza z tym jak bardzo "oryginalny" będzie :)

Ale zobacz na stronie producenta, tez jest ta sama godzina i data.

http://www.lovemeicase.com/pro.asp?id=36

I ten na ich stronie nie ma śrubek, może inny model a może podróbka tylko tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie widzialem że chińczycy na zdjęciach mają śrubki a na stronie nie ma. Na Twoim ebayu tez sa śrubki wiec 1:0 dla Chinczyków :)

Myślę że nie masz się co martwić bo często te podróbki sa dobrej jakości. W sumie wszystkie hurtownie sprzedające akcesoria ciągną to kontenerami z Chin. Ale bez logo. Najgorzej jest trafić dobrego flip covera bo chińczycy robią grube klapki. W tych dla Nota 3 jest jeszcze jeden problem bo ktoś zapomnial ze Home wystaje i większość nie ma tego wyciecia w przednim panelu przez co zamkniecie klapki wciska przycisk ;)

Tyle ze jak widzę te ceny na allegro to aż mnie skręca. 100zł zysku na malutkiej ramce przy zerowej inwestycji bo to dropshipping. Bawiłem się w to kiedyś i kasa jest niezła ale tylko na niektórych rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ten wg Ciebie tez chińska podróbka??

"It could be some differences between item received and item in the pictures. "

Trzymam kciuki żebyś dostał to, czego oczekujesz... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi