Skocz do zawartości
xylorin

Love mei aluminiowy bumper

Rekomendowane odpowiedzi

croul

No i przyszło. Opakowanie wprost wskazuje że jest to podróbka ale sama ramka jest zaskakująco dobrej jakości. Telefon prezentuje się naprawdę dobrze ale... Właśnie, ogromne ale... pogrubienie na śrubki jest w najgorszym możliwym miejscu. Gdy trzyma się telefon w lewej ręce żeby operować prawym palcem zgrubienie wcina się w rękę.

Zobaczymy jak będzie po dłuższym użytkowaniu.

---------- Post dołączono o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

"It could be some differences between item received and item in the pictures. "

Trzymam kciuki żebyś dostał to, czego oczekujesz... ;)

Hehe, a tego juz nie doczytałem. Ale jest dokładnie taka jak na zdjęciach i jej jakość jest zaskakująco dobra. Teraz tylko pytanie czy nie będzie się luszczyla lub coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ale jest dokładnie taka jak na zdjęciach i jej jakość jest zaskakująco dobra.

No to super. Mam nadzieję, że moje Spigeny, które zamówiłem na Aliexpress też będą "zaskakująco dobrej jakości"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrzcie na przyciski i sposób wkładania telefonu. To dwa rózne bumpery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul
    Popatrzcie na przyciski i sposób wkładania telefonu. To dwa rózne bumpery.

I dwie całkowicie inne ceny 58$ kontra 8.5£

Ten mój to zdecydowanie podróbka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to super. Mam nadzieję, że moje Spigeny, które zamówiłem na Aliexpress też będą "zaskakująco dobrej jakości"... ;)

Wszystko co idzie z aliexpress jest zaskakująco dobrej jakości :) A jak się dobrze zagada z chińczykiem to będzie z logo, bez logo a może nawet z napisem Iphone 6s :)

Zamawiałem kiedyś dla kogoś pendrive - oczywiście była to fałszywki 128GB. Na następmny dzień po zamówieniu pisze chinol: Jak dopłacisz 2$ to komputer będzie okazywał 256GB :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0.7mm LOVE MEI Bumper Etui SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (3806910732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. rozumiem ze ten to tez podroba? Jesli tak to sprzedawca jawnie klamie. Czy inni sprzedawcy mający Kilka tysięcy pozytywów i wystawiający fakture vat rowniez handlują podróbkami? Czy na allegro spotkał ktoś oryginalny produkt love mei?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul

Tutaj to chociaż jest wzmianka o jakimś opakowaniu z hologramem.

Mój przyszedł w foliowym wireczku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0.7mm LOVE MEI Bumper Etui SAMSUNG GALAXY NOTE 3 (3806910732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. rozumiem ze ten to tez podroba? Jesli tak to sprzedawca jawnie klamie. Czy inni sprzedawcy mający Kilka tysięcy pozytywów i wystawiający fakture vat rowniez handlują podróbkami? Czy na allegro spotkał ktoś oryginalny produkt love mei?

Wygląda na oryginał... Zdjęcia w aukcji ze strony producenta LOVE MEI 0.7 ultra-thin metal bumper for GALAXY NOTE 3 - Love mei ale tam cena 38$. Może ktoś już kupił taki bumper od tego sprzedawcy to coś napisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaaaaa oryginał ;)

Ci tutaj chyba mają tego samego fotografa. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? www.aliexpress.com/item/Love-Mei-Galaxy-Note3-Note-3-Metal-Bumper-Case-For-Samsung-Galaxy-Note-3-iii-N9000/1496798973.html

A może to jest tak że wszystkie te nakladki robi ten sam chińczyk i nie ma podziału na oryginał/podróbka tylko w jednym miejscu sprzedaje po 6$ a w innym po 40$. Wiele osób będzie wołało dać 40 za to samo będą myśleli że to lepszy oryginał.

Edytowane przez sirmarianoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie twierdzę że to oryginały, ale w aukcji nie muszą być koniecznie zdjęcia real foto, sam często używam zdjęć producenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi