Skocz do zawartości
xylorin

Love mei aluminiowy bumper

Rekomendowane odpowiedzi

hej, ja tego używam. Sprawdza się ale jak spadł mi telefon to obudowa się odkształciła:( teraz jest jakby wybrzuszenie... zima jest i się jej pozbyłem na rzecz takiej: SAMSUNG Galaxy NOTE 3 etui ZAMSZowe futerał KABURA (3930625678) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w kieszeni kurtki się mieści więc nie jest źle:) nieźle wygląda. dobrze spasowana, podobnie zresztą jak ta aluminiowa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up całkiem fajnie wygląda taki wariant ;) Szkoda tylko, że "w środku" jest tak mało gumowej osłony, przez co tego typu pokrowce, raczej się nie sprawdzą przy upadku, przez brak amortyzacji. Alternatywą jest jeszcze SPG Neo Hybrid, średnio mi się podoba. Szkoda, że nie ma dostępnego dla Nota 3 coś jak Bumper Case od LG do Optimusa G, który gdy miałem LG świetnie się sprawdzał.

@Rajjan tak fotki są, ale po pierwsze to inny bumper case, a po drugie z innej aukcji, nawet nie PL,a ja chcę wiedzieć co ma ten sprzedawca, chociaż jak wygląda opakowanie czy coś. No i też będzie wiadomo, jeśli nie wyśle, że pewnie sprzedaje jakieś gó**o.

@Maraks No akurat tutaj różnica nie jest taka duża, u producenta kosztuje 180 a na polskich aukcjach 140/150.

Edytowane przez filipwalek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te etui również nie musi być oryginalne, niestety ciężko z autentycznością na allegro. Na chińskich aukcjach dostępne za ok. 15$

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

@ up

A są jakieś zagraniczne/polskie sklepy gdzie będzie pewność oryginalności ?

Orientuje się ktos jak wygląda sprawa z cłem , zakupując etui z USA ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Love mei :facepalm:

Fajnie wygląda LOVE MEI POWERFUL small waist upgrade version.

Price: USD $88.00 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Maraks

Google mówi:

Upominki przesyłane przez osobę fizyczą do osoby fizycznej zwolnione są od cła i podatku do równowartości 45 euro. W tym przypadku chodzi o zwykłą wartość towarów, a nie o wartość celną, a więc bez kosztów transportu i ubezpieczenia. Dla towarów o wartości powyżej 45 EURO, ale nie przekraczającej 700 euro, stosuje się stawkę ryczałtową w wysokości 2,5%. Od towarów o wartości powyżedj 700 euro stosuje się stawki celne określone we Wspólnej Taryfie Celnej.

Od przywozu pozostałych towarów (np. od firmy do osoby fizycznej czy też od firmy do firmy) o wartości do równowartości 150 euro (również wartość towaru) nie pobiera się cła. Od towarów do równowartości 22 euro nie pobiera się również podatku. Od towarów, które przekraczają 22 euro do 150 euro -nie pobiera się cła ale pobiera się podatek.

Uwaga!!!

Od towarów zakupionych w drodze zamównienia wysyłkowego ( np. w sklepie internetowym) nie ma zwolnienia od podatku. Zawsze pobiera się podatek, niezależnie od wartości przesyłanego towaru.

Inną kwestią jest sposób naliczania tych opłat. Cło nalicza się zawsze od

wartości celnej towaru ( wartość towaru+ koszty transportu i ubezpieczenia).

Źródło - Ile wynosi kwota zwolnienia z VATu od importu towa... - Społeczność eBay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

Czyli po aktualnym kursie , etui warte 88 $ (czyli 285 zł ) + koszty wysyłki + podatek .Dobrze rozumie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena kosmos, nie sądzisz ? :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

Podzielam Twą opinię , przełkną bym te 50 $ , ale 88 $ + podatek i cło , trochę nie opłacalne , to juz mam nowy telefon ( Samsung Solid) .

Ale też nic innego "pancernego" nie znalazłem na rynku, a szkoda by było zniszczyć telefon lub wyświetlacz.

Dlatego też nie wierze w oryginalność etui poniżej kwoty od producenta . Pozostaje szukać cos innego lub czekać na promocje :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi