Skocz do zawartości
JustArchi

ArchiDroid | Skarbnica Wiedzy

Rekomendowane odpowiedzi

JustArchi

Z supersu się nie przejmuj bo nowy supersu wymaga więcej zabawy i jeszcze go nie skończyłem robić. Ważne, że rom zbootował.

Zacznij sobie od deodexu i zbudowania romu, sprawdź czy śmignie. Jak nie to tylko sobie przebuduj ROM na CWM i wtedy sprawdź, deodex też nie zawsze jest bezproblemowy (chociaż mojemu do braku problemów najbliżej bo ma najnowsze smali/baksmali).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

No właśnie od razu zrobiłem rom z rootem, busybox, zipalign, deodexed i wszystko śmiga , no prawie. Przy deodexowaniu tylko był komunikat że nie odnaleziono folderu priv-app czy coś takiego ale ten komunikat chyba bez znaczenia bo cały system deodexowało poprawnie. Zastanawia mnie jeszcze jedno. Dlaczego przeglądarka się nie odpala ? Czy to nie jest związane z tym wspaniałym KNOXEM. A wywalenie go z systemu nic nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Nie wiem, jeśli jakaś aplikacja nie działa to kuchnia i tak nie ma tego jak sprawdzić, ja wiem wyłącznie o problemie z rootem, bo w końcu nad nim pracuje (stary SuperSU też nie działa na Andku 4.3 w gwoli ścisłości), tak więc reszta jest związana z tym co robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ten ArchiDroid jest tylko na Galaxy?

Jest szansa, że pojawi się na innych smartfonach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Nie ma i nie będzie, doba jest za krótka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JustArchi

Jak działa ta nowa metoda w kuchence? Do folderu orginal_update wsadzam tar. ? Bo jak rozpakowałem .tar to kuchenka dała komunikat że nie odnalazła pliku tar. ani system.img , dopiero jak zmieniłem z system.img.ext4 na system.img to ruszyło. Daj jakiś namiar jak to działa. No i nie działa stara metoda ( 1z )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Stara metoda musi działać nie ma innej opcji, nic nie zostało zmienione.

Nowa metoda jest work in progress ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up

No niestety nie działa. Jeszcze sprawdziłem dla pewności i po wpisaniu 1z , 1Z >Enter, znika to co wpisałem i mogę sobie tak klepać i klepać.

Work in progress, czyli tłumacząc "w toku" I nie bardzo to rozumiem. Napisz coś więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JustArchi

Work in progress oznacza w trakcie implementacji. A nie działa Ci bo używasz przestarzałej wersji kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Work in progress oznacza w trakcie implementacji. A nie działa Ci bo używasz przestarzałej wersji kuchni.

JustArchi mogę cię prosić o update Kitchen ale w formie Download Zip Coś ten GitHub mnie nie lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi