Skocz do zawartości
oizo

Bardzo wolno wczytuja sie strony www

Rekomendowane odpowiedzi

oizo

Witam!

laczac sie z internetem bardzo wolno laduja sie strony www , na telefonie samsung z wifi (bez androida itp) strony wczytuja sie o wiele szybciej, wie ktos czym to moze byc spowodowane ? zaryzykowalem i wrocilem do ustawien fabrycznych, ale nic nie pomaga, moze inna przegladarka ? ma ktos podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować zainstalować Operę. Mam wrażenie, że prze Operę strony wczytują się nieco szybciej niż przez standardową przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oizo

wydaje mi sie ze to problem wspolpracy z routerem, gdyz korzystajac wczesniej z polaczenie internetowogo poprzez operatora orange strony wczytywaly sie o wiele szybciej niz podczas polaczenia wifi

---------- Post dołączono o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

opera zainstalowana, ale strony nadal sie h..wo wczytuja, zaczyna mnie juz draznic ten `telefon` niedosyc ze praktycznie trzeba codziennie ladowac to jescze nie chodzi to jak powinno

---------- Post dołączono o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

dalej badajac problem zainstalowalem firefoxa, ale to nic nie zmienilo, pracujac na operze zauwarzylem ze sa momenty ze strony wczytuja sie szybko,ale w wiekoszosci trwa to dlugo zbyt dlugo, sprawdze telefon jescze na innym polaczeniu wifi, jak nadal tak bedzie to chyba skonczy sie na serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wydaje mi sie ze to problem wspolpracy z routerem, gdyz korzystajac wczesniej z polaczenie internetowogo poprzez operatora orange strony wczytywaly sie o wiele szybciej niz podczas polaczenia wifi

jaki masz router ? ja mam d-link i sytuacja wygląda identycznie. lg swift łączy się bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi