Skocz do zawartości
Attache

APN Plus GSM

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Jestem tu nowy i mam problem z ustawieniem internetu i mmsów w LG GT540 w PLUSIE robię tak jak jest napisane wyżej ale nic nie działa ciągle wyskakuje problem z połączeniem

Niestety mam ten sam problem, telefon mam z orange, i za nic w świecie nie mogę połączyć się z netem z mojego GT540, mam simplusa.:confused

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja po wpisaniu dokładnie takiego APN jak w pierwszym poście aktywacji GPRS/MMS aktualizacji softu restarcie telefonu tez nie mogę sie połączyć

może jeśli chodzi o moja Xperie x10 trzeba cos dodatkowo ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety mam ten sam problem, telefon mam z orange, i za nic w świecie nie mogę połączyć się z netem z mojego GT540, mam simplusa.:confused

Usługę GPRS masz włączoną? (sprawdź kodem *101#)

A przy starszych kartach SIM trzeba było dodatkowo wyłączyć roaming (*101*00*01#). Też możesz spróbować. a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SAmbuca ratunku. Wszystko jest zrobione zgodnie z twoja instrukcja, niestety porazka. Mam HTC Desire i za nic nie moge go zmusic do wyslania lub odebrania mmsa. Internet dziala, resetowalem punkty dostepowe i sam telefon rowniez. Obsluga techniczna tez nie wie czemu nie dzialaja mmsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SAmbuca ratunku. Wszystko jest zrobione zgodnie z twoja instrukcja, niestety porazka. Mam HTC Desire i za nic nie moge go zmusic do wyslania lub odebrania mmsa. Internet dziala, resetowalem punkty dostepowe i sam telefon rowniez. Obsluga techniczna tez nie wie czemu nie dzialaja mmsy.

Wydaje mi się, że w Twoim przypadku problem nie dotyczy o tyle samych ustawień / konfiguracji, co HTC Desire. Zainstaluj sobie Handcent SMS i powinno być okej. a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak powiedziales tak zainstalowalem. niestety efekt ten sam, kliknalem wyslij, pojawila sie ikonka ze pracuje i tak juz zostalo do tej pory ( 15 minut pozniej ). niby cos wysyla przez pierwsze dwie sekundy, bo pojawia sie strzalka uploudu, a pozniej juz zadnego postepu.:( jakies inne pomysly? ratunku, bo nie wytrzymam z czesciowo nie sprawnym telefonem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ja wymiękam... a:\\

Ale ustawienia są prawidłowe i usługę u opa masz, bo Ci net działa - poszukaj / popytaj w dziale Desire. Ja obstawiam, że to jakiś bug w twoim sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ustawione tak i mi śmiga:

Name : co kto lubi;)

APN: Oferta indywidualna

Username:: plusgsm

Password: plusgsm

Czemu na różnych ustawieniach działa, zamiast na jednych standardowych? Dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo nazwa nie ma znaczenia. mozesz sobie nazwac "sposob na rachunek" tez bedzie chodzilo:) pytanie brzmi co ma znaczenie zeby to ruszyc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego wynika że znaczenie mają pola: APN, serwer, użytkownik, hasło... Tylko czemu działa na różnych wartościach tych pól.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi