Skocz do zawartości
Attache

APN Plus GSM

Rekomendowane odpowiedzi

Edit:

Już działa - nie miałem włączonej funkcji gprs... Później zmiana ustawień na:

Nazwa: plus

APN: internet

Proxy:

Port:

Nazwa:

Hasło:

Serwer:

MMSC:

Proxy dla wiadomości MMS:

Port MMS:

Protokół MMS: WAP 2.0

MCC: 260

MNC: 01

Typ uwierzytelnienia: PAP

Typ APN: default,supl

Na koniec reset telefonu i śmiga aż miło.

hej. zarejestrowalam sie dzisiaj.witam wszystkich uzytkownikow.mam problem z htc withefire.nie dziala mi pakietowy net.skonfigurowalam wczoraj wg w/w ustawien..i net mialam.nie potrzebowalam juz uzywac wiec zgasilam ptaszka: sieci komorkowe.dzisiaj od rana staram sie laczyc i nie dziala na nowo.restarty nic nie pomagaja,usuwanie apn i wprowadzenie danych jw.na nowo tez nie pomaga..mam wiec praszka zielonego przy sieci komorkowej,laczy a nastepnie wyskakuje pod napisem siec komorkowa: blad polaczenia. nie moge ustawic netu ani mmsow.bardzo prosze o jakies porady i pomoc.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi nie dzialają zadne ustawienia tel htc 610 siec plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

wczoraj wymieniłam telefon na Samsunga Galaxy Trend Lite S7930 i mam problem z konfiguracją internetu. GPRS mam włączony, transmisję danych też, wpisywałam już chyba wszystkie możliwe konfiguracje dla internetu, które znalazłam (na forum i innych stronach internetowych), ale nic nie pomaga. Chciałam przesłać sobie gotowe ustawienia ze strony plusa, ale dla tego telefonu nie ma tej opcji. Internet (teoretycznie działa), ale ładują się jedynie google i od czasu do czasu jakieś inne małe strony (baaardzo wolno). Myślałam, że to wina przeglądarki (Chrome), więc zainstalowałam Operę, która na poprzednim telefonie (też Samsungu) działała bez zarzutu. Przy przesyłaniu danych pojawiają się ikonki 3G/H/E, więc niby coś się dzieje.

Nie wiem czy to wina zasięgu, ustawień czy może samego telefonu... >:(

Macie jakieś pomysły?

Może ktoś ma konfigurację dla tego telefonu (dodam, że to Android 4.1.2. - jeśli to ma w czymś pomóc).

Z góry dziękuję za wszelką pomoc ;)

Edit: Byłam dzisiaj w serwisie - próbowali wgrać nowy soft, ale nic nie pomogło, problem pozostaje ten sam. Najwyraźniej urządzenie jest wadliwe...

Edytowane przez OneLlife

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

@up. A próbowałeś użyć auto konfiguratora ze strony plusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ;) Jestem posiadaczką telefonu z androidem Be united 3 od jakiegoś czasu mam taki problem, nie działa mi internet w telrfonie :( znalazłam jakieś ustawienia, lecz to i tak mało zmienia, Plus nie ma odpowiedniej konfiguracji poprzez wysłanie smsa z konfiguracją, a te ustawienia od was mało zmieniają, ciągle jest to samo. Może ktoś coś doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj :) Chodzi Ci tylko o konfigurację internet? Jeśli możesz to podaj jak masz ustawiony APN, czyli :

Nazwa= INTERNET

APN= PLUS (lub internet)

MMC= 260

MNC= 01

TYP APN= default,supl

Połączony post:

Jeśli chodzi o konfiguracje przez Plus to nie powinno być problemu, nawet mojego tam nie ma :) wystarczy wybrać android np S3 i powinno wszystko działać :) Jak się mnie nie boisz, to podaj mi swój numer na priv, a wyślę Ci ustawienia przez Plus :) oczywiście możesz to sama zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi