Skocz do zawartości
Attache

APN Plus GSM

Rekomendowane odpowiedzi

Pinni3
Siemka. Chlopaki mam problem. nie mam bladego pojecia jak wlaczyc GPRS :( Mozecie jakos krok po kroku opisac? :(

napisz jaki telefon chociaż :) i sieć of corz :D

Ja mam inny problem. Posiadam HTC Desire z froyo (rom open desire), ostatnio kolega poprosił mnie o pomoc przy konfiguracji MMSów w Plusie i zacząłem działać...okazało się, że u mnie MMSy nie wychodzą. Spędziłem troszke czasu nad konfiguracją fona i poddałem się....nie wychodziły. W końcu zapytałem google i wskazało mi jakąś stronkę na tym forum gdzie ktoś udostępnił backup APNów i teoretycznie poszło...teoretycznie działa :) MMSy wychodzą...ale zamiast mmsa dostaje powiadomienie o tym, że mogę go zobaczyć na stronie plusa. Jak sobie z tym poradzić ?

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej! wiecie co ja zrobiłam. usunęłam APN dla mmsów i internetu. i wprowadziłam na nowo wedle wskazówek umieszczonych tutaj Odpowiedź oraz tutaj Odpowiedź a później wyłączyłam i włączyłam telefon. i działa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak jest z konfiguracja poprawna w gaduair gdyz mms nie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drjolo

Jeśli ktoś ma sprawdzoną konfigurację MMS w Plusie dla Magica z wgranym Cyanogenem 6.1 (to android 2.2.1) to będę bardzo wdzięczny.. Jedyne co mi się udało osiągnąć testując różne konfiguracje to MMS z podpisem "Trwa wysyłanie..." a w statusie jest "oczekujący" :zakrecony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bogi

Witam

Czy mógłby ktoś mi pomóc z konfiguracją internetu w ZTE Blade? Zrobiłem chyba wszystko jak trzeba ale niestety nie działa (łączy się, kawałek paska się zapełnia ale na tym koniec).

Name: wap

APN: internet

Proxy: 212.002.096.016

Port: 8080

Username: plusgsm

Password: plusgsm

Server: http://wap.plus.pl

MMSC: <nic>

MMS proxy: 212.002.096.016

MMS port: 8080

MCC: 260

MNC: 01

Authentication type: None (do wyboru są jeszcze PAP, Chap, PAP OR CHAP)

APN type: <nic>

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yasiex

Leee... nie rob na wap tylko na gprs internet. Wap to byl w starych fonach bez gprsu.

Ustawienia na ktorych mi dziala net w plusie:

Apn name: internet

Apn:internet

Proxy, port, nazwa uzytkownika,haslo, serwer, mmsc, proxy mms, port mms mam puste.

Protokol mms : wap 2.0

Mcc: 260

Mnc: 01

Typ uwiezytelnienia:brak

Apn type: default

Jak ustawisz tak samo powinienes miec neta

tapniete ze stonki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bogi

Śmiga!!! Aż się zdziwiłem bo pokasowałem praktycznie wszystkie dane a tu proszę. Piwo jest.

A tak na marginesie, polecisz jakiś soft dla początkującego właściciela Androida? Co wypada mieć? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Apn name: internet

Apn:internet

Proxy, port, nazwa uzytkownika,haslo, serwer, mmsc, proxy mms, port mms mam puste.

Protokol mms : wap 2.0

Mcc: 260

Mnc: 01

Typ uwiezytelnienia:brak

Apn type: default

Na ZTE faktycznie działają te ustawienia.

Dzięki wielki

Pozdrawiam,

Apollo79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tumasz

mam pytanie ma ktoś apn na MMS do lg gt540 na cm 6.1 wersja 2.2 probowałem wszystkie ustawienia zamieszczone w temacie i nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam pytanie ma ktoś apn na MMS do lg gt540 na cm 6.1 wersja 2.2 probowałem wszystkie ustawienia zamieszczone w temacie i nic

mam tak samo internet i mms niedzialaja. kombinowalem rozne konfiguracje i nic :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi