Skocz do zawartości
miki1464

chip s view + podroba s view z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie działa s view . W poniedziałek zamowilem s view z allegro nie oryginalny . Znalazłem na allegro same chipy z oryginalnego s view . Bedzie To działało jeżeli dokupie chip i wloze go pod klapie nie oryginalnego s view ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomeqq

Będzie działało, jeśli etui ma magnes. Dolny lewy róg jak otworzysz klapkę. Sprawdzałem z chipem i nie oryginalnym etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin
    Witam chciałbym się dowiedzieć jak dokładnie działa s view . W poniedziałek zamowilem s view z allegro nie oryginalny . Znalazłem na allegro same chipy z oryginalnego s view . Bedzie To działało jeżeli dokupie chip i wloze go pod klapie nie oryginalnego s view ?

tak z ciekawości zapodaj jakie etui kupiłeś i jaki chip (jeżeli już kupiłeś)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomeqq

osobiście odradzam nie oryginalne etui szajs.

Klapka jest połączona nie na całej długości. I jak zamkniesz etui to lata i magnes się przesuwa po czujniku Halla. Tym sposobem włącza się i wyłącza okienko informacyjne totalny szajs. Oryginalne etui ma połączenie na całej długości z klapka z pleckami i to się tam nie zdarza - klapka się nie przesuwa po wyświetlaczu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aro121

Witam,

Jakiś czas temu zdemontowałem osłonę S z mojego N3. Dziś postanowiłem powrócić do osłony. Jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem że w osłonie brak chipa :orany: Nie mam pojęcie gdzie on jest bo w międzyczasie miałem demolkę w domu. Pytanie, czy takiego chipa można gdzieś dokupić ???

---------- Post dołączono o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Ufffff.... znalazło się :) Proszę o skasowanie tematu.

Dzięki

Aro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi