Skocz do zawartości
meroky17

Porównanie I5 vs I5X

Rekomendowane odpowiedzi

...

Zastanawia mnie tylko fakt.. ściągałem już 2 wersje klawiatury "Swype" i obie nie działają klawiatura się w ogóle nie pokazuje (myślę że to z racji rozdzielczości FHD).. Ma ktoś I5X i korzysta ze swype ? jeżeli tak to niech wspomni czy ściągnął z marketu czy raczej z internetu i prosiłbym o zarzucenie linkiem :)...

Musisz ustawić je jako domyslne w ustawieniach "jezyk i klawiatura" czy jakos tak, inaczej bedzie tylko ta tockowa klawiatura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominam o temacie tego wątku, nie rozwiązujemy tu problemów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woznyp

ryba791 - pytanie skąd pobrałeś te wersje Swype?

Ja kupiłem jeszcze na stary telefon HD2, i na Insignia 5x działa również bardzo dobrze.

Jeśli coś nie działa to kontaktuj się z supportem Swype - bardzo szybko odpowiadają na requesty.

Jak chodzi o temat to przydało by się, żeby zrobić takie same testy na Insignia 5 i 5x - foto, www, gry, aplikacje (czyli takie bardziej programowe) oraz testy z zewnątrz (ekran, nagrzewanie się, itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lockin

Tu nie ma co testowac !!

Foto czy www duzo lepiej wyglada na i5x, tak samo jak i ekran - lepszy w i5x (lepsze podswietlenie oraz rozdzielczosc)

Co do gier - gdy ktos juz mial telefon z ekranem FHD to albo mu pasuje taka rozdzielczosc albo nie. Roznice najlepiej widac w grach ktore maja mozliwosc przyblizania/oddalania ekranu (np. Angry Birds) - na i5x bedzie prawie 50% wiecej obiektow. Wydajnosc z kolei bedzie nieco wieksza w zwyklej i5 ze wzgledu na nizsza rozdzielczosc. Co do nagrzewania z bateria 4000mAh nie odczulem nagrzewania telefonu i tak samo bedzie w obu wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PODSUMOWANIE JEST TAKIE

Chcesz mieć Fhd weź 5x ( slabsza w grach , krócej trzyma bateria , lecz lepszy ekran)

Chcesz mieć HD weź 5 ( Lepsza w grach , np Dead Trigger 2 na High , real racing 3 płynnie , ten sam aparat tylko ciemniejszy , dłużej dzialająca bateria , gorszy ekran )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Czym się różnią telefony Insignia 5 a 5x?

Czytałem tu na forum o zawieszaniu się, problemach wyświetlaczem. Możecie mi powiedzieć, który tel. ma mniej tych błędów?

Czy aktualizacje naprawiły jakieś błedy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Insignia 5 ma rozdzielczosc 1280/720 p a Inignia 5x ma 1920/1080.

I5 ma 8 Mpx aparat a I5x ma 13 Mpx

I5 ma juz aktualizacje dzieki ktorej mozna instalwoac aplikacje na karcie sd a I5x nie ma jeszcze tej aktualizacji (ma byc dostepna w niedlugim czasie)

to glowne roznic i chyba jedyne, aczkolwiek moge sie mylic i jesli sa jeszcze jakies to prosze o dopisanie.

w dziale jest wszsytko co potrzebujesz, wiesz to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7hans7

google nie boli, wystarczy poszukać nawet na tym forum, dokładnie w tym dziale jest wszystko, więc po co nowy temat :mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moze sa odnotowane przypadki ze wyszukiwarki ranią :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początku myślałem, że to ten sam telefon, dajcie spokój.

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi