Skocz do zawartości
sereckk

Kilka pytań od totalnego laika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Otóż za kilka dni będę nowym użytkownikiem HTC Magic, przedłużyłem umowę w Orange - i dorwałem ten telefon za złotówkę przy abonamencie 75zł, na 3 lata. Przesiadam się na niego z.... Noki 6300 :E Mam kilka pytań:

1) Czy można z tego telefonu scrobblować na last.fm?

2) Czy odtwarza on filmy w .avi?

3) Czy te słuchawki na mini-USB które są w zestawie są wygodne i czy muzyka jest dobrej jakości? Czy lepiej kupić http://www.htcaccessorystore.com/pl/p_htc_item.aspx?i=179395 A może najlepiej jakieś słuchawki na bluetooth? (Jeśli tak to polećcie proszę jakieś dobrej jakości i w rozsądnej cenie)

4) Nt. tego problemu http://forum.pclab.pl/t523878.html - też go będę od razu miał?

5) I tak już trochę offtopicowo, jaki pakiet internetowy w orange najlepiej kupić?

6) Czy jak za pierwszym razem nie skojarze konta google z telefonem to będę mógł to potem zrobić?

7) Co muszę wiedzieć przed pierwszym użyciem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odn. pakietu internetowego - uzywam 39,5 którego jak najbardziej polecam. Nie jest moze bardzo tani ale za 39,50 dostajesz 2GB, które nawet ja (maniak grzebania w necie, ale nie YouTuba) nie jestem w stanie wykorzystac. Wczesniej za tą samą cenę było 500 MB i w większości mi to wystarczalo. Przy 2GB - calkowicie przestałem sie ograniczac.

PS. Jest jeszcze Orange Free E-mail, ale za 30 PLN dostaje się jedynie 150 MB transferu.

Duzym plusem w tych pakietach jest to, ze nawet po przekroczeniu limitu transferu danych dalej mam dostęp do neta bez dodatkowych oplat. Niestety transfer spada wtedy ponizej GPRS-a, ale jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi