Skocz do zawartości
Łukasz_29

[Note 3] Etui Crystal firmy Imak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to etui od dłuższego czasu. Jestem bardzo zadowolony!

Super cena i wysoka jakość. Nie jest to co prawda jakiś "pancerny armor" ale mi zależy głównie na wyglądzie i zabezpieczeniu przed porysowaniem. Moim zdaniem warto nabyć te "szklane wdzianko" :D

Poniżej link do mojej wcześniejszej opinii i zdjęć.

http://forum.android.com.pl/f938/note-3-etui-sgp-344268/index7.html#post2961417

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SeBOSSki przekonałeś mnie aby kupić to etui. Wygląda to ładnie. Jesli możesz napisz mi czy ta powierzchnia tego etui się rysuje z biegiem czasu? U kogo konkretnie kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teza chcialem je kupic. Ale widzialem test na yt gdzie facio stwierdzil ze masakrycznie zbiera rysy. Mialem kiedys na s3 etui puro crystal z tego samego materialu. Po 2 miesiacach plecki wygladaly jak deska do krojenia....

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @SeBOSSki przekonałeś mnie aby kupić to etui. Wygląda to ładnie. Jesli możesz napisz mi czy ta powierzchnia tego etui się rysuje z biegiem czasu? U kogo konkretnie kupowałeś ?

kupiłem tutaj:

IMAK CRYSTAL SAMSUNG GALAXY NOTE 3 POWER GSM

Jedyne co mógłbym się na siłe czepnąć tego etui to to, że na białej obudowie NOTE 3 widać pomiędzy etui i klapką trochę pyłków z ubrań (kurzu?) od noszenia w kieszeniach kurtek czy toreb. Trzeba raz na miesiąc zdjąć etui i przedmuchać lub przetrzeć ściereczką (ale tu się naprawdę czepiam bo operacja zajmuje 30 sekund) Przy czarnych obudowach na pewno jest to mniej widoczne.

Oczywiście etui samo w sobie po dwóch miesiącach ma trochę rysek i otarć od użytkowania bo w końcu chroni obudowę fona, wolę rysy na etui niż na obudowie telefonu. Dlatego jak już będzie ich za dużo i będzie mnie to denerwować to kupię sobie nowe za te 30zł.

Podsumowując:

- zdecydowanie pewniejszy "uchwyt" telefonu w dłoni (nie wyślizguje się)

- bardzo lekkie i w 100% przeźroczyste ( patrząc z 2-3 metrów nie widać że telefon jest w etui)

- chroni obiektyw aparatu (grubość etui jest o ułamek milimetra większa od wypukłej części obudowy obiektywu)

- chroni pow. ekranu gdyż krawędzie etui wystają minimalnie ponad powierzchnię tafli ekranu (jeśli położysz telefon plecami do góry nie porysujesz ekranu)

- chroni srebrne krawędzie NOTE jednocześnie ich nie "maskując" ( dalej ładnie połyskują srebrem pod etui)

- logo IMAK jest ledwo widoczne i nie szpeci bieli obudowy tylnej klapki

- logo srebrne SAMSUNG widocznie połyskuje czego brakuje innym etui

JA OSOBIŚCIE POLECAM to etui, jeśli cenisz sobie elegancję i minimalistyczny styl, lekkość i to że masz w ręku czy na biurku rozpoznawalny Galaxy NOTE 3 a nie zamknięty w pancernym kadłubku fon bez żadnego logo w futurystycznym etui, taki no-name ale pancerny i do tego jeszcze poskręcana na śrubki obudowa z szybą... Toż to jak sprzęt przygotowany na wojnę, rajd terenowy, w góry albo wyprawę do dżungli. Mi to nie jest potrzebne. Mój telefon albo leży na biurku albo w mojej kieszeni lub w uchwycie samochodowym.

Moje etui ma chronić przed rysami a nie z błotem, lodem, piachem, kulami lub odłamkami granatów czy wodą :DD

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi