Skocz do zawartości
TechoArtur

Sposoby zwiększania głośności w Xperia Z, może jakiś ROM?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem xperii Z.

Bardzo dużo słucham muzyki, jakość dźwięku w Xperii jest bardzo dobra jednak moc na wyjściu słuchawkowym jest, że tak powiem.. słaba. W starym galaxy s2 jakość dźwięku była gorsza jednak poziom głośności był zadowalający. Słyszałem, że mogą być na naszych telefonach blokady głośności narzucone przez UE, i tu rodzi się moje pytanie czy istnieje jakiś sposób zwiększenia głośności w naszych Z'kach np. poprzez wgranie jakiegoś softu z poza UE?

Wolałbym nie robić root'a ale jeśli będzie taka konieczność to istnieje taka możliwość, byle by głośność na słuchawkach była większa.

PS: Aplikacje z android market typu "volume booster" nic nie zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Zainstalować (potem kupić pełną) ze sklepu Play, PowerAMP'a, tam można podbić PREAMP ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpaso

Jeśli masz root to zainstaluj Gravity Box. Tam można włączyć 30-to stopniową regulację głośności. Tylko nie wiem czy to powoduje zwiększenie głośności czy bardziej płynne podgłaśnianie. Nie wiem bo akurat tego modu nie używam, ale co Ci szkodzi spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebny jest root, żeby wgrać tego moda, czy po prostu dogrywamy go do firmowego rom'a?

---------- Post dołączono o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Jestem niedoświadczony dlatego poprosiłbym o napisanie co muszę zrobić z telefonem żeby wgrać tego moda.

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonz

ViPER4Android - fajna rzecz - żeby działał na xperii trzeba w ustawienia > dźwięk > efekty muzyczne zmienić na ViPER FX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi