Skocz do zawartości
prz10

Najlepszy custom ROM dla Galaxy SL

Rekomendowane odpowiedzi

prz10

Jezeli wyjdzie update cm 11, to wrzuce to na sdcard, zainstaluje przez cwm to strace swooje ustawienia, aplikacje?

Edytowane przez prz10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie powinieneś nic stracić, ale na wszelki wypadek zrób backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

Nigdy nie stracilem robiac update. Backup jest przydatny i raz na jakis czas warto robic, ale na 99% nie stracisz danych.

Chyba, ze cos pojdzie nie tak, wpadnie bootloop i trzeba bedzie wipe data zrobic, wtedy tak.

Alternatywą jest robienie backup samych danych/aplikacji przez TitaniumBackup. Ale nie polecam robic nim backup kontaktow i innych systemowych rzeczy. Z reszta kontakty to google synchronizuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że coś jest nowsze nie oznacza że jest lepsze. Jak dla mnie 11 jest absolutną kichą, jak wychodzi aktualizacja to instaluję z nadzieją że będzie lepiej i za każdym razem wracam do 10.2. Polecam 10.2 albo nawet 10.1, mają wbrew pozorom najwięcej opcji (choćby nawet drobnostki takie jak zmiana sposobu gaśnięcia ekranu, więcej opcji wyglądu baterii na pasku, ogólny wygląd paska też jest inny itd).

CM 11 najczęściej ze wszystkich powoduje, że telefon się sam restartuje podczas różnych czynności. Ponowne instalowanie, choćby nawet 10 razy po rootach i flashowaniu daje ten sam efekt. I nie, nie jestem kobietą która wciska tyle appów ile tylko wlezie. Wszystkie apki jakie mam mieszczą się na dwóch ekranach 4x4 i dbam o ''porzadek'' na telefonie.

Jeśli będziesz umiał bez problemu wrócić do 10.2, czemu nie, poeksperymentuj trochę. Jednak jak dla mnie 10.2 jest na ten moment najlepszy, może sytuacja się zmieni z 11 za kilka miesięcy kiedy ustabilizują tę wersję.

Backup'a zawsze warto zrobić, trwa to moment a oszczędza w razie utracenia danych mnóstwo czasu. A do aplikacji, smsów i kontaktów używam App Backup, według mnie jest najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zainstalowany CM 11 i wszystko jest dobrze. Stabilny itp tylko bateria szybko schodzi. więc na każdym telefonie pewnie będzie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    prz10

moglbys mi powiedziec jak wyglada sprawa z instagramem na cm11? Tzn on u mnie dzialal w porzadku do momentu kiedy chcialem dodac zdjecie, bardzo bym prosil zebys zobaczyl jak to u Ciebie jest, poza tym, jak z wpisywaniem nr? Bo u mnie bylo opoznienie, trzeba bylo dwa razy kliknac w klawiature zeby sie pojawila i jeszcze polaczenia, dalej jest czarny ekran jak dzwonisz i po chwili dopiero sie pokazuje kontakt do ktorego dzwonisz?

Edit: mam teraz rom flyongb, bardzo fajnie naprawde dziala, tylko jest jeden problem ktory bardzo mnie irytuje. Piszac smsy strasznie muli klawiatura, zmienialem na inna dalej tak samo, muli tylko w smsach, co robic?

Edytowane przez prz10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi