Skocz do zawartości
pitbedzin

Problem z czatem grupowym 2 androidy +1 nokia

Rekomendowane odpowiedzi

witam. szukałem trochę po forum ale nieznalazłem niczzego podobnego.

Mam samsung galaxy s, kumpel samsung galaxy i5800 no i generalnie bawiliśmy się dziś czatem, oparte to jest chyba na gtalku jak zdążyłem się zorientować - generalnie wszystko działa cacy zarówno pommiędzy telefonami jak i komputer- telefon. Schody zaczęły się jak próbowaliśmy dołączyć do tego 3 telefon,w czacie grupowym (nokia c3-00) jak tylko wysłałem zaproszenie telefon mi łapał zwisa, po kilku sekundach bezsensownych pojedynczych wibracji i czarnego ekranu, odwieszał się i wyskakiwał komunikat o nioczekiwanym zamknięciu aplikacji. Co ciekawe samsung z nokią działały bez problemu, w 3 coś im nie szło :-(

Niestety nie maiłem pod ręką 3ciego telefonu z androidem żeby sprawdzić czy to może wina softów które się tam jakoś gryzą. Ma ktoś jakieś pomysły co to może być ?

Edytowane przez pitbedzin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak już to coś u ciebie nie w Noki.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

sad asdsdsa[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, to że to różne softy nie ma znaczenia Gtalk działa prawidłowo na rożnych systemach bez problemu.

Ja często mam kilkanaście osób na czacie i bez problemu . Większość do mnie łączy się z PC Windows XP/7 i Symbian

Jaki u Cibie jest soft wgrany, czy coś inne wgrywałeś sam??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest android 2.2 na brandingu Ery u kumpla to samo tylko adroid 2.1 obydwa bez jakiś udziwnień, rootów itp. A na nokii jet to co tam było nawet nie wiem czy to w ogóle symbian jest :-) Bo w c3-00 chyba nie było Symbiana.

A co do działania androida z kompem to działa świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi