Skocz do zawartości
McKonrad

rom [JB 4.2.2] [UBL] MagicXL Custom ROM - 08/01/14

Rekomendowane odpowiedzi

FRAMEWORK zainstalowałem ale tego status bara za nic nie mogę ustawić ;/

Chciał bym wyłączyć lub zmienić ten standardowy tak by wyświetlało 2 lub 3 rzędy przycisków.

Jak chcesz mieć takie ikonki jak oni to Xperia flip settings i Gravitybox do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

damian ale z systemui z tego romu po instalacji gravity box i xperia flip wszystkie przełączniki ponad godziną i datą w panelu powiadomień znikają ale sa one w postaci dużych kafelkow w 2 panelu po rozsunieciu belki gdy aktywuje się je ikonka po prawej.tak działa to u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

zlapalem bootloopa to mam zflashowac ten soft ktory w 1 ppunkcie kazano tak ?

---------- Post dołączono o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

i z wipe czy bez?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wisin

tak, z tym, że jest to plik .ftf i wgrywasz go flashtoolem, więc wipe nie robisz bo do recovery nie wchodzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

tak wiem, ale przy wgrywaniu flashtoolem tez jest opcja z wipe cache i data... Wiece teraz nie wiem czy mam to zaznaczyc czy nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wisin

zaznacz :)

wipe zawsze lepiej wykonać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

no dobra zflashowalem, i co teraz? ten rom będzie ? widzę, że już niema kernela...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

D4S odpuść sobie to bo widzę że słabo kumasz a instrukcja wgrania i przygotowania do instalacji tego romu jest prosciutka jak drut.

co do romu niestety aktywuje się proces telefon ale nie po użyciu danych ale po zakończonej rozmowie telefonicznej i tym samym od tego momentu fon nie przechodzi w deep sleep i trzeba zrobić restart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D4S

Kolego kumam instrukcję ale robię to 1 raz i zawsze znajdzie się coś, co nie jest do końca zrozumiałem. Zrobiłem wszystko tak jak trzeba według poradnika ale niestety telefon się nie uruchomił. Przy takim zjawisku jest napisane, że mam flashtoolem wgrac soft, zrozumiałem to tak, ze porostu telefon wylaczam i wgrywam soft od nowa ( byłem świadomy tego, że prawdopodobnie wszystko wroci do 1 kroku ) No ale jezeli nie telefon nie przechodzi w ds to odpuszczam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalnie przechodzi ale po zakończeniu połączenia okazało się ze nie, przez aktywny proces telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi