Skocz do zawartości
pkmyslo

Ładowarka samochodowa HTC HD2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna jestem włascicielem Leo w zeszłą srode kupiłem ładowarke Htc HD2 wczoraj dopiero rozpakowałem i podłączyłem a moj leo nawet nie mrugnął chciałbym sie od was dowiedziec czy jest jakas tasiemka ktora trzeba odkleic przed urochomieniem czy cos w tym stylu czy po prostu zostałem nabity . czy ktorys z was otwierał ładowarke czy moze spalił sie jakiś bezpiecznik ?? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz coś innego do podłączenia żeby zobaczyć czy to samochód(złącze zapalniczki, bezpiecznik, itp) czy ładowarka

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no musiałem sie wrocic do domu po gps ktory normalnie działa tak samo jak zapalniczka .... wina kabla tez ni bo podlaczalem kabel usb i tez nic :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i masz odpowiedź

możesz ewt rozłożyć czy posprawdzać czy kabel solidnie siedzi może gdzieś przełamany czy gdzieś nie styka

albo bierz nową/reklamuj albo zobacz pobieżnie co z tą, kto wie co znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kabel chyba oky bo wsadziem kabel co mam do pc i nic , trudno pujde oddac ciekawe co powiedza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Jakie parametry musi mieć ładowarka samochodowa dla HD2?

Została mi po spicy samsungowa oryginalna, ale sobie nie radzi, jak padł telefon to nawet nie mogłem odpalić do konca bo się wyłączał zaraz po złapaniu sieci, a że to MGLDR to się restartował.

Tak po minucie leon dopiero wyczuwa, że jest ładowany :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro jest pełno ładowarek do HTC HD2, którą wybrać aby telefon był "ładowany" a nie podtrzymywany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Im więcej, nie pamiętam co to jest nie jestem elektrykiem, podaje się to w min iAmperach lub amperach w skrócie mA.A No i im wyższa ta wartość tym szybciej ładuje.

Edytowane przez zbiecik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jechalem w piątek w trase i stwierdzilem ze jeżeli posiadam apke i mapke tom tom na moim leo to warto go uzyc jako nawigacji. Ladowarke jakas na micro usb posiadalem w domu. Podlaczylem w aucie wszystko fajnie pieknie laduje. Rozjasnilem obraz na full wlaczylem gps, zrobilem jakies 50 km i telefon przestal ladowac. Odlaczylem ladowarke podlaczylem poladowal 30 sec i znow przestal. Kabel pod 220V laduje bez zadnych przerw. Uważacie ze ta ladowarka daje za mały prąd zeby podładować HD2? O ile mi sie nie myli ładowarka która mam była od noki e52.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mst

Może jest za słaba, ja używam ładowarki samsunga ale nie jestem w stanie teraz określić jaką ale wygląda tak jak poniżej. Problem z nią był przez luźną wtyczkę microUSB, ale jak bym miał kupować to szukałbym jakieś mocniejszej.

original_ubec.jpg

Druga ładowarka od nawigacji Larka to była tragedia. Kilka razy używana i te boczne bolce stykowe jak u góry zapadły się do środka i zwara wywalała bezpieczniki z radia i zapalniczki. Chinole dały zbyt mało plastiku by zaprzeć te bolce. Bolec łamie plastik i dotyka bezpiecznika ładowarki.

Gdzieś widziałem taką fajną, że główka ładowarki miała dwa wejścia USB.

Edytowane przez mst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi