Skocz do zawartości
szymel00

ICS ROM-y oparte o Stock 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

oj szylem szylem myślałem że już nie da się przyspieszyć a ty za każdym razem mnie miło zaskakujesz :) nawet ten rom w wersji bez oc hula aż miło :)

szkoda tylko że nasza L7ka nie nagrywa filmów w troszkę lepszej jakości bo to już jedyna rzecz która mnie załamuje w tym fonie :/ gdyby nie to już nigdy bym nie wymienił tego telefonu na inny :)

Edytowane przez namissan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam pytanie gdzie mozna poczytac o zmianach , aktualizacje wlasnie wgralem ,na razie wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Sorki, Ale po co robić roma ics skoro jb jest kilka razy szybszy od ics'a ? :P

Wiem co mówię, mam porównanie, na l3 brata CM9 a u mnie CM11 i śmiga lepiej w grach, lepszy multitasking :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Zamiast krytykować doceniłbyś ciężką prace Krzyśka i to że w ogóle tyle się dzieje w naszym L7, zrobiłeś jeden rom on kilkanaście więc może troche szacunku i pokory. Nie każdy wybierając rom kieruje się szybkością niektórzy patrzą też na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Kogo skrytykowałem ? Zadałem pytanie :P A teraz ty mówiąc że zrobiłem jeden rom, mnie rozbawiłeś, zamiast się o mnie wypowiadać, wejdź na mojego git'a, zobacz ile jest organizacji, zobacz co dodawałem do romów ;)

Masz link :

https://github.com/zodex

Zobacz organizacje, bo repozytoria które są na zodex - to śmieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie nie ma co sie unosić najważniejsze ,że jest wybór romów i są ludzie ,którzy je tworza oby tak zostało ja osobiście teraz używam tego 4.0.3 dlatego, że jest szybki (cm11 też ),oraz wszystko w nim działa (cm11 też swietnie się sprawuje, ale czasem miałem problemy z dyktafonem ,nagrywaniem video).Na cm11 pewnie jeszcze wróce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Każdy wgrywa to co woli :P Po prostu ździwiłem się że ics ma jeszcze sympatyków....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00
    Sorki, Ale po co robić roma ics skoro jb jest kilka razy szybszy od ics'a ? :P

Wiem co mówię, mam porównanie, na l3 brata CM9 a u mnie CM11 i śmiga lepiej w grach, lepszy multitasking :P

Nie wiem jak na L3 ale ten ICS jest szybszy niż JB na L7 i taki jest fakt, Społeczność XDA prosiła o modowane wersje ICS, to zrobiłem i tak to działa, to nie jest tak, że jest sens czy go nie ma, jak jest popyt to warto zrobić coś dla drugiego :DDD

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Możesz zobaczyć jak gta sa śmiga ? Bo u mnie jest 15-25fps ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Nie wszyscy grają w GTA :E, jest grupa ludzi, którym lag paska powiadomień przeszkadza, chcą normalnie korzystać z telefonu i cieszyć się jego szybkością i płynnością. :DD co daje im alternatywa wyboru, testu wielu ROM-ów m.in. opartego na ICS zmodyfikowanego stocka. ;)

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi