Skocz do zawartości
szymel00

ICS ROM-y oparte o Stock 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak: przetestowałem praktycznie wszystkie romy od customów przez stocki modyfikowane i te nie. Największy minus wszystkich CM od 9 do 11 to problemy z siecią PLUS (wysyłanie sms dopiero po kombinacjach w ustawieniach po każdym restarcie telefonu). Przez jakiś czas siedziałem na 4.4 od cr3pta działał super ale i tak nie był tak płynny jak ten ICS blue. I co z tego że zamiast 25 fps mam 20. Mam to gdzieś przynajmniej jak chcę skorzystać z telefonu (tak taka opcja jest ukryta w tej przenośnej konsoli jaką jest L7 :P ) to nie muszę czekać 2h zanim się załaduje łączenie, zresztą jak ktoś dzwoni to też lepiej wiedzieć i widzieć kto a nie odbierać na pałę lub czekać minutę na wybudzenie fona. Może i nie jest to najnowszy 4.4 ale szczerze to jakoś mi to nie przeszkadza. Jestem (i chyba nie tylko ja) bardzo wdzięczny Szymelowi za całą pracę jaką wkłada w rozpowszechnianie i upublicznianie oraz modyfikowanie romów. Bo gdyby nie tacy ludzie jak on już dawno bym opchnął ten telefon na allegro i zastanawiał się nad jakimś innym.

AMEN :P

PS Szymel nie przejmuj się co tam niektórzy gadają i rób swoje (w takim tempie ja Ci pasuje) a wszyscy powinni być Ci wdzięczni a nie tylko psy na tobie wieszają.

PS 2 ICS blue rządzi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpukać w niemalowane, romik jest zarąbisty, system chodzi bardzo płynnie nic się nie laguje, belka ściąga się bez jakichkolwiek ścin, aplikacje szybko się włączają i podczas pracy nie wyłączają, bardzo wygodnie przegląda się internet, nic nie laguje.

Ale ten diamencik ma jedną malutką skazę, która została wcześniej już wskazana :

Soft pierwsza klasa szybki ,stabilny ,brakuje mi tylko odpoowiednikow aplikacji z JB i cm11 ale przeżyje

Czy możesz poprawić pewne elementy motywu jak nieczytelna czcionka na screenie

e9u9ebed.jpg

Nie jestem w stanie tak biegle czytać rejestru połączeń, czy jest możliwość wgrania tylko i wyłączeni jednego małego skryptu, który zamieni tę czcionkę, na kolor biały; w tedy byłby wzór .

Jeśli chodzi o instalacje, to może tak się zdarzyć, tak jak mi, że system 10k, wgrywany przez KDZ nie będzie się chciał włączyć, ale radzę się tym wcale nie przejmować, tylko aktualizacja CWM --> wgranie romu ...

---------- Post dołączono o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Jeszcze jedno pytanko, jeżeli wejdzeimy w kontakty, lub telefon, to mamy u góry cztery grupy: Wybierz numer, Rejestry połączeń, Kontakty, Ulubione ; czy istnieje możliwość usunięcia, grupy Ulubione ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram przedmówce ta czcionka a właściwie kolor jest nieczytelny-ale myślę że kolega szymel to pewnie poprawi jak go ładnie poprosimy<przytul>;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa wgrywanie przez recovery już ?

Napisane z mojego Lg L7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie ze działa juz dawno ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nie zapamiętuje niektórych ustawięń w ustawieniach a u was ? Można jakoś dodać nfc ?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby mieć nfc trzeba zmienić room na ten bez oc. szczerze polecam bo dużego spadku wydajnosci nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam problem, Zainstalowałem system i stoi mi na logu LG.

CWM też mi nie odpala. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podczas przechodzenia z v20 na v10 czy już po wgraniu wersji szymela ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już po wgraniu wersji szymela.

Nie przechodziłem z v20 na v10. Kolega powiedział, że nie muszę. Odpaliłem zip w CWM i tyle.

Instalacja potrwała 10 sek. i lipa. Logo LG

//Dodam, że wcześniejszy system który był wgrany to - Avatar Extreme

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi