Skocz do zawartości
szymel00

ICS ROM-y oparte o Stock 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się wgrać ten kernel Katochimoto do zwykłego ICS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze ROM jest świetny. Super szybki w porownaniu z Avatarem. Co tu dużo pisać. Mam jednak problem bo w settingsach mi sie sypie - jak np próbuję wejść w ustawienia ekranu blokady.. Czy ktoś miał taki problem? Drugi problem to kolor czcionki w historii połączeń. Praktycznie nieczytelny. No i pytanko - jak bardzo można go podkręcić? Nie chce przesadzić bo już kiedys jak podkręciłem Avatara to nawet nie mogłem go włączyć później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wiem że to bzdety ale jak ustawić wygląd baterii oraz zasięgu jak na zdjęciach oraz czy jest możliwość wgrania klawiatury takiej T9. W stockowym była ona pod nazwą "klawiatura telefonowa" bym był bardzo wdzięczny gdyby ktoś pomógł. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Ten ROM jest w kolejce do aktualizacji, czyli zrobimy powrót do wyglądu baterii i wiele innych zmian ;)

Wysłane z mojego LG-p700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobrze bo na scerenshotach wygląd zasięgu oraz baterii bardzo przypadł mi do gustu a akutalnie u mnie nie wygląda tak. Ogl rom chodzi bardzo szybko nawet szybciej chyba niż większość cyjanów. Można go w 100% polecić tylko jak wcześniej było wspominane przydało by się zmienić kolor w tych rejestrach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Więc kolejny update, do wyboru macie 2 softy jeden standardowy odex z masą zmian, drugi odchudzony deodex z nowymi mini gappsami black oraz również z masą zmian ;)

DEODEX_Blue_ICS_P700_signed_033114_235047 oraz ODEX_Blue_ICS_P700_signed_033114_235047

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zgodny

jest mały problem, nie da się zimnic tapety ekranu blokady wyskakuje błąd i ustawienia są wyłączane do ekranu głównego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się zmienić tego w ustawieniach ponieważ system korzysta z apex czy tam nova launcher i te opcje nie będą dostępne w ustawieniach.

Gdybyś miał oryginalną nakładkę i launcher LG to opcje byłyby dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zgodny

a jak rozwiązać problem tego, że powiadomienia nakładają się na zegar, znalazłem tylko opcje ukrywania zegara, ogólnie ROM super sprawa, i kawał dobrej roboty, męczyłem się dwa dni żeby go wgrać :D

edit:

szymel mógłbym prosić, żeby kolor imion w rejestrze połączeń zmienić na inny kolor bo na ciemnym tle czarny to nie za bardzo widać w słoneczne dni

Edytowane przez zgodny
    prośba o małe poprawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi