Skocz do zawartości
szymel00

ICS ROM-y oparte o Stock 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten sam problem, z reszta trochę wcześniej inny kolega też się o to pytał w tym temacie. Niestety nikt nie miał na to rady. Pomimo, iż ten romik jest bardzo fajny i szybki, właśnie z powodu wyłączania sie map google ( bardzo pomagają mi w pracy ) musiałem zainstalować inny rom. Pewnie nikt Ci tu nie powie dlaczego tak się dzieje, ja długo się z tym problemem zmagałem, niestety bez efektów. I nie jest to problem malej ilosci ramu, taskkilera itp. Ze swojej strony poradzę Ci zrobić tak jak ja zrobiłem czyli zainstalować CrystalPA. Twoje problemy z mapami znikną, rom szybki i pomimo drobnych jeszcze mankamentów działąjący i stabilny. Poza tym chłopaki cały czas go rozwijają, więc będzie tylko lepiej. Ja potrzebuje telefonu do pracy nie zabawy, a dzięki temu romowi wreszcie mam działający telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Pisałem trochę z Szymel'em i nadal nie mogę znaleźć odpowiedzi, lub jakiegoś sposobu na niedziałające wifi w tym ICS. Po wejściu w wifi z ustawień komunikat wyskakuje : "sorry! Unfortunatelu, ustawienia has stopped" i wywala mnie z ustawień :facepalm1: ma to ktoś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

może to problem z kernelem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

UP@

Możliwe, tylko co dalej zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli to faktycznie kernel to bez nowej poprawionej kompilacji lub zmiany kernela się nie obejdzie [tak mi się wydaje]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

ja bym ryzykował wipe cache, dalvik cache, ale pewnie to robiłeś, ewentualnie reinstalacja, bo jak innym działa tobie też powinno, jak nie pomaga a ci na tym zależy inny rom, bo niestety zamiennika dla kernela ics chyba nie ma, no i ostatnie koło ratunkowe logcat i do szymela ; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Logcat? Pewnie cos z xml

If u like my work, click a signature :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale może być też tak że jeśli to nie był install na czysto [pewnie był] to może gryzą się pliki z data (jakieś ustawienia) z tym co jest aktualnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Instalowałem już na czysto, zgrałem 10v, formatowałem co tylko sie dało oprócz karty sd i instalacja ICS. Zaraz po wgraniu w ustawienia i wifi... nic to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

więc to co Zodex mówi trzeba zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi