Skocz do zawartości
szymel00

ICS ROM-y oparte o Stock 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciaker

Znajde chwilkę czasu to zrobie to. A najpierw spróbuje drugą wersje ICS

---------- Post dołączono 15-05-14 o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano 14-05-14 o 22:04 ----------

Ja zainstalowałem najpierw wersje DEODEX na której nie działało mi WiFI, po instalacji drugiej :P zadziałało tej ODEX wg mnie jest szybszy :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to odex :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Postanowiłem, że przetestuje sobie ten ICS. Mając V20e By Szymel wgrałem przez kdz V10k z 1 postu (ten ruski). Instalacja przebiegła sprawnie, bez żadnych błędów. Teraz po włączeniu, telefon staje na logu z LG, nie mogę wejść do recovery. Gdy próbuje zrobić hard reset wg. tej strony: LG Optimus L7 P700 hard reset to zaświecą się klawisze, telefon za wibruje i tyle, nie wyświetla się logo LG. LG PC Suite nie widzi telefonu. Próbowałem ponownie przez kdz wgrać ten v10k, jednak problem jest nadal. Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00
    jak to odex :)

normalnie, odex jest szybszy

nie mogę wejść do recovery

dlaczego? próbuj do skutku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Musi ci się udać, ja tamten soft instalowałem tyyyyyle razy i działa :)

If u like my work, click a signature :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker
    Postanowiłem, że przetestuje sobie ten ICS. Mając V20e By Szymel wgrałem przez kdz V10k z 1 postu (ten ruski). Instalacja przebiegła sprawnie, bez żadnych błędów. Teraz po włączeniu, telefon staje na logu z LG, nie mogę wejść do recovery. Gdy próbuje zrobić hard reset wg. tej strony: LG Optimus L7 P700 hard reset to zaświecą się klawisze, telefon za wibruje i tyle, nie wyświetla się logo LG. LG PC Suite nie widzi telefonu. Próbowałem ponownie przez kdz wgrać ten v10k, jednak problem jest nadal. Proszę o pomoc ;)

Ten v10 ma już wgrane recovery, wystarczy, że wyjmiesz baterie i włożysz i kombinacje przycisków. Nie ma takiej opcji by nie dało się wejść do recovery :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Próbowałem już wielu ROM-ów od Szymel00 (Wielki szacunek dla Twojej /waszej/ pracy i dziękuję). Moim zdaniem ROM-y 4.2.2 i ten Blue ICS zaraz po instalacji, bez podkręcania są bardzo szybkie. No a teraz do rzeczy:

1) Jak zmienić tapetę w Blue ICS z poziomu, Ustawienia - Tapeta? Bo po tapnięciu w Tapeta wyświetla komunikat "Sorry! Unfortunately, Ustawienia has stopped. OK" Jasne, że googlowałem i był piękny opis dla LG 3,5,7 itd. ale jest on chyba napisany dla stock ROM, bo nie znalazłem w aplikacjach takiego czegoś jak Ekran Główny. Co za tym idzie zmiany tego szaro marmurkowego tła.

2)W aplikacji telefon nie ogarniam jak zmienić kolory czcionek, bo znowu na tle tego szarego marmurka są nieczytelne:

w rejestrach połączeń czarne nazwy, szare numery. W kontaktach ujdzie, jasnoniebieski na tym szarym tle i w ulubionych nazwy szare numery niebieskie. Ogólnie kicha i myślę, że może częściowo pomóc zmiana tła /tapety/ Ale jak? Oto jest pytanie, może coś w plikach systemowych?

Zmiana tapety via Nova zmienia ją tylko na pulpitach. Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Up@

1.Co do tapety zmiany itp.- To jest błąd dlatego, że nie ma stokowej nakładki LG i dlatego wyskakuje komunikat :| Tapetę możesz zmienić w prosty posób- jesteś na stronie głównej, przytrzymaj kilka sekund ekran palcem i wyskoczy okienko i daj tapeta i zmień tyle ... :DDD

2. To już musiałby Szymel zmienić by było bardziej widoczne lub inny motyw/tło itd. :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję skiper12345, tak właśnie ustawiam tapetę /via pulpit/, co do reszty to fakt może Szymel przy okazji zgłębi problem bo warto tego BlueICSa ODEX mieć. Oprócz prędkości działania ważne, że prawie baterii nie żre. Wakelock nie ujawnia nic z wyjątkiem SMS/MMS i to mało. Fakt, że z LG korzystam jak ze zwykłego telefonu. Niemniej jak ja go nie używam to i nic nieproszonego też nie działa "za plecami".

Jadę na ustawieniach No-frills

max zegar 1,152 GHz

min zegar 245 MHz

smartassV2

sio

zastosuj przy starcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Wlasnie zainstalowalem ten ICS,śmiga az miło popatrzeć tylko jeden problem mam...nie widzi mi karty sim,zainstalowałem baseband v10 i nadal nic.Wiecie moze czym to idzie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi