Skocz do zawartości
Alan89

Uwalona Defy...

Rekomendowane odpowiedzi

Alan89

Witajcie mam problem, próbowałem postawić defy sposobem dostępnym na forum poprzez wgranie eclair, a potem update na froyo, niestety, za każdym razem się zawieszał na logo motoroli, nie uruchamiał. Postanowiłem wgrać przez rsd lite v.5,6 soft znaleziony na chomiku jako rzekomo standardowy - do defy - wgranie przebiegło bez problemu, po czym odłączyłem telefon włączam a tu nic...po podłączeniu do PC świeci dioda biała, nie działają vol + i - i kombinacje z power...nie wykrywa w PC ani rsd lite.. ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób przywrócić go do życia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

tak i juz tyle tych tematow bylo i odpisywalem ze nie chce mi sie tutaj ale powiem poradnik Powrót do froyo po nieudanym tuningu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alan89

Tak tylko że problem polega na tym że telefon wogole nie reaguje ani na vol+ /- z powerem, nie da się wejść ani do bootmenu ani botloadera.. próbowałem wszystkiego co tu pisze. Jedyną oznaką życia jest biała dioda pod USB.. do tego nie wykrywa wogóle telefonu ani PC ani program do flashowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj sposobu z odcieciem pradu baterii potrzymania ktora jest umiejscowiona pod obudowa

rozbierz defy odkrecajac srubki po sciagnieciu tylnej obudowy bedzie malutka bateryjka zewrzyj + z minusem

post-196348-14255737963706_thumb.jpg wtedy sprobuj ja odpalic i ewentualnie wgrac na nowo softa

Ja mam problem z usunieciem z komorki po wyczyszczeniu komory nawet przez vol +/- sama przywraca po wgraniu softa pada mi i tak ja reanimuje powraca wtedy do czasu gdy cokolwiek usuwalem nie wiem dlaczeo tak sie dzieje nikt nie potrafi mi pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi