Skocz do zawartości
kami3n

Ustawianie news'ów

Rekomendowane odpowiedzi

kami3n

Witam.

Mam problem odnośnie ustawienia witryny z jakiej będą pokazywane mi wiadomości w widgecie wiadomości. Mam tylko obcojęzyczne i nie mam pojęcia jak ustawić tutaj coś swojego. Prosił bym o jakąś instrukcję jak to ustawić. z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memek

Skopiuj sobie adres kanału rss do schowka. Wejdź do aplikacji news i wybierz "dodaj kanały", następnie "adres url" i wklej ze schowka.

Nowy kanał pojawi ci się na liście. Możesz go także wybrać później przy dodawaniu widgetu, na któryś z ekranów.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kami3n

a powie mi ktoś jak to skopiować do schowka? pierwszy tel z androidem i człowiek sie gubi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memek

Przytrzymaj palec na danym linku odnaszącym się da kanału rss, a kiedy wyskoczy menu, wybierz skopiuj adres. Następnie w aplikacji news przytrzymaj palec w polu adresu kanalu i kiedy pojawi się menu wybierz wklej.

Sent from HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kami3n

Robię tak jak mówisz, kopiuje adres ale wyskakuje mi błąd, że błęddnu url jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. też miałem z tym problem aż w końcu znalazłem w czym on tkwi. po wpisaniu danego kanału rss na końcu należy dać .xml przykładowo dla wiadomości z Onet.pl wpisywałem http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/rss i wyskakiwał błąd że podano błędny adres url. Żeby było dobrze należy dać po adresie kropke i wpisać xml czyli końcówka powinna wyglądać ....wiadomosci/rss.xml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi