Skocz do zawartości
redkca

Nie mogę się połączyć z komputerem+gmail

Rekomendowane odpowiedzi

redkca

Witam, dzisiaj otrzymalem htc hero , kupiłem go od jakieś dziewczyny, ma już wgrane:

android 2.3.2

cyanogenmod 7 nightly

i inne aplikacje. dodam że nie posiadam karty sd

Nie mogę się połączyć z komputerem poprzez kabel usb(oryginalny), normalnie się laduje , ale htc sync go nie widzi?

Drugi problem polega na synchronizacji kontaktow itd z gmail ( a można np, z yahoo?), jest jej konto w konta i synchronizacja , moje tez jest widoczne , ale jak np. wejde w komorce w gmail , to automatycznie wchodzi na jej maila, musze podać hasło do jej maila albo wyjśc innej opcji nie ma?

poradzi ktoś coś . jestem zielony w tym temacie , pierwszy taki telefon

z tego co wyczytalem to zeby jej konto znikło trzeba zresetowac do ustawien fabrycznych , tylko cięzko mi będzie wgrać to co już jest , czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Sync nie będzie widział telefonu, bo w telefonie nie masz romu z Sense UI (nakładka od HTC).

Jak nie masz karty sd, to nie podepniesz telefonu jako pamięci masowej do komputera.

Synchronizacja kontaktów jest możliwa chyba tylko z kontem gmail.

Nie musisz resetować do ustawień fabrycznych, żeby jej konto znikło. Jak wejdziesz w Ustawienia / Konta i synchronizacja, to w sekcji "Zarządzaj kontami" będzie widoczne konto tej dziewczyny. Wejdź w nie i na dole będziesz miał przycisk "Usuń konto"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    redkca

widzę że trochę bazy wcięło xd,

poradziłem sobie z kontami itd.

poprzez 'usuń konto' się nie dalo , bo wyskiwal blad ze trzeba przywrocic ustawienia fabryczna czy jakos tak, tak też zrobilem ale wszystkie aplikacje odziwo zostaly , android 2.3.2 także

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi