Skocz do zawartości
mati_00

HTC Magic - wgrywanie aplikacji na karte SD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

W piatek mineły 2 tygodnie odkąd do moich rąk trafił HTC Magic. Na początku pragnę zauważyć, że jestem z niego mega zadowolony. Mam jednak swoje spostrzeżenia odnośnie użytkowania tego smartfona.

Jak wysłać kontakt smsem(wstawic numer i nazwe do smsa)? Bo jak daje jako vCard to mi to daje jako mms a nie chce mms'a tylko sms'em wysłać.

Jak piszę dłuższego smsa to po pewnym czasie on się przekształca w mms'a. Dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić?

Da się jakoś zapisać aplikacje na karcie SD? Czy da sie na niej instalować aplikacje bo 100mb to troszkę mało na instalacje niektorych aplikacji.

Może ktoś zna odpowiedzi na te pytania.

Pozdrawiam

Edytowane przez mati_00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beckham

Mozesz wgrac zmodyfikowany rom Rogers RC, a wczesniej Partition Layout i bedziesz mial 250MB na aplikacje. Badz mozesz wgrac jakis rom z obsluga App2SD. Wszystko jak to zrobic znajdziesz w dziale Romy i modyfikacje.

Co do smsów to użyj aplikacji Handcent SMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wszystko usprawniamy aplikacjami. A jakiego roma polecasz aby mozna było App2SD uzytkować. Aha jeszcze pytanie, czy jak zainstaluje App2sd to najpierw musze zainstalowac aplikacje na telefonie i dopieor potem przenosi na SD czy moze odrazu instaluje na SD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi