Skocz do zawartości
miraz89

Android 4.4 dla Pentagram quadra 9.7 (stabilny)

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nie chciałem robić bezładu na forum pozwoliłem sobie na wrzucenie swojego nowego softu na bazie modecom 9704 w nowym temacie , odpowiednio zmodyfikowany , zrootowany, wyczyszczony z niepotrzebnych apek. Działa stabilnie , szybciej , dokumenty pdf nie tną się jak zazwyczaj w androidzie 4.2.

By wgrać nowy system android 4.4 do pentagram quadra 9.7 zastosuj się do nastepujących kroków:

1. Podłącz tablet włączony (z włąconym trybem debugowanie w ustawieniach w tablecie) i mając włącz. program PhoenixSuite podłącz go, daj lokalizacje pliku pentagram_kitkat.img i kilknij update.

wybierz opcje Tak w okienku Mandatory Format ( by przed wgrywaniem sformatować taba, bo go wgrywasz "na świeżo, a nie updatujesz), jak chcesz wgrać nowy system przy wyłączonym tablecie, to trzymając ciągle paluchem na przycisku home tableta podłączasz go do komputera kablem,program go wykryje.

2. Po wgraniu tablet należy uruchomić, albo sam się uruchomi , czekasz aż tablet sfinaluzje cały proces.

link :

https://www.dropbox.com/s/bfgnd0r7xti48gi/pentagram_quadra9.7_kitkat_06.01.13_final.rar

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem przed chwilą najnowszą Twoją wersję i tak na szybko znalazłem jeden mały problem do naprawienia tj. tylna kamerka widzi wszystko w lustrzanym odbiciu, lewa strona z prawą jest odwrócona.

------------

O u siebie zauważyłem to samo. Ciekawe jak było na 4.2.2. Mógłby ktoś sprawdzić?

Edytowane przez alien2004

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdziłam, działa dobrze w 'modecomie' , i aparat i kamera. pamiętam jednak, ze raz mi się tez wydawalo, ze obraz jest odwrócony, ale po kolejnych re-instalacjach, z roznych powodow, teraz jest dobrze i reszta kitkata tez działa b. dobrze. w 4.2.2 na pewno dzialalo dobrze.

ale przednia i owszem odwraca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Barbarka, dobrze Cię rozumiem, masz zainstalowany soft Miraża tan najnowszy z wczoraj z linku powyżej i kamerka dobrze Ci działa? bo ja mam obraz lustrzany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam soft z wgrywaczem i widze, ze przednia kamera odwraca, a tylna wydaje się mi, ze dobrze jest ustawiona.

............

tak mi się teraz wydaje, ze odwraca jak rozpoznawanie twarzy jest wlaczone, a nie widze opcji, żeby to kolko wylaczyc, co lapie twarz. bo jak zrobiłam i przednia kamera i ta z tylu zdjecie dokumentu to jest ok. prawda, ze trochę jakby opcji konfiguracji kamery brakowało.

w 4.2.2 opcje kamery były dosyć rozbudowane, a tu nie bardzo i pewnie jest wlaczony obraz lustrzany, a nie ma opcji, żeby to wylaczyc.

Edytowane przez barbarka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz ten z wgrywaczem to masz ten starszy, u góry jest link do najnowszej wersji w której już nic nie trzeba odgrywać i właśnie na niej kamerka jest odwrócona.

Miraż podejrzewam, że w starszej wersji użyłeś script.bin z pentagrama i było dobrze, a teraz użyłeś tylko zmodyfikowanego sterownika dotyku. Widać pentagram różni się od ondy także kamerką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

postaram się to naprawić

---------- Post dołączono o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

no tak , metodą wgrywania scripta.bin nie ma problemów z kamerką , sprawdzałem , tyleże po wgraniu scripta musiłałem przejść do oryginalnej postaci sterownika dotyku .

---------- Post dołączono 08-01-14 o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano 07-01-14 o 23:40 ----------

już mam naprawione :) działa zarówno kamerka jak i dotyk , może zrobie dopiero następną , gotową wersje , kiedy pojawi się official , to przy okazji naprawie błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z zainstalowaniem tego PhoenixSuit... Zainstalowane mam SDK i sterowniki Google, ale podczas instalacji pokazuje, że tego sterownika nie ma. Po ominięciu tego pokazuje podłączonego tableta ale później w programie pokazuje żeby podłączyć urządzenie. Reinstalacje jednego i drugiego nie pomagają. Macie pomysł co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj stery adb ze strony modecom, w zakładce pliki do pobrrania/ drivers dla taba 9704 , możesz uprzednio wywalić wszystko ,co żeś instalował na pc , albo zainstaluj porgram shuame , on ma w sobie wszystkie stery , włącz debugowanie i potem odpal phoenixa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, może kolega nie ma debugowania włączonego. Miraz jak rozwiązałeś sprawę kamerki?

Wysłane z mojego Live With Walkman za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi