Skocz do zawartości
miraz89

Android 4.4 dla Pentagram quadra 9.7 (stabilny)

Rekomendowane odpowiedzi

script.bin ma kluczowe znaczenie bezdyskusyjnie, są dam dane konfig. odnośnie nawet lcd , kiedy wstawiłem script ze złymi danymi konfiguracyjnymi lcd to ekran nic nie wyświetlał ,ale system działał . Bardzo ważne ,by zmienić nazwę w tym punkcie scripta na odpowiednią nazwę używaną przez sterownik dotyku onda_gslx680 . Natomiast sys config to nawet był zupełnie wzięty z innego modelu o innym ekranie w sofcie modecoma , on po prostu nie gra żadnej roli , script.bin uważnie zmodowany jest kluczowy.

---------- Post dołączono o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

A wiesz czym się różnią wersje v1 i v2 ? tylko linijkami w scripcie odnośnie camerki , widziałem to na pewnym forum.

---------- Post dołączono o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

ale to ,że sys config nie ma ważniejszej roli to Ty pierwszy odkryłes, a ja to potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety podejrzewałem, że tak napiszesz, a pisząc niestety mam na uwadze to, że w Ondzie 4.4 scriptem nic nie zdziałam bo tu wszystko zależy od u-boot a tego na razie nie dam rady edytować a podmienić nie ma skąd. Jest jeszcze takie niebezpieczeństwo, że Modecom oficjala też wyda w nowej strukturze i będzie problem ale miejmy nadzieję, że tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty musisz kombinować z config.fex to script.bin , a skąd wiadomo ,że ten nowy system plików ondy pojawi się w oficjalu? to są tylko wersje beta , demo , robione na użytek programistów ondy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 4.4 beta Ondy zmiana w config.fex nic nie dawała, reagował dopiero na zmianę U-Boot.fex. A zmiana systemu plików w oficjalu to tylko takie moje rozważania niczym nie poparte. Mam nadzieję, że się myle i będzie po staremu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może napisze i tutaj

Mam problem z instalacją , po każdorazowym zainstalowaniu Androida system mi się sypie , tzn

Zainstalowałem 4.2.2 pentagrama , 4.2.2 SDK , i 4.4 kitkat z tej strony i za każdym razem mam problem ze stabilnością

Wyświetlają sie komunikaty Niestety "..." została zatrzymana .

Czy jest w stanie mi ktoś pomóc ?

Jestem posiadaczem Quadry od zaledwie 3 dni i mam z tym duży problem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knz75

czy mozna te wersie 4.4 wgrac nie PhoenixSuite a innym czymc?

PhoenixSuite nie widzi tableta, a MainApp.exe nie widzi pentagram_quadra9.7_kitkat_06.01.13_final.img

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    draman
    Jak zrobić na nim roota?Plis!

Root już jest.

czy mozna te wersie 4.4 wgrac nie PhoenixSuite a innym czymc?

A spróbuj sztuczki z odpaleniem PhoenixSuite, wybraniem obrazu ROMU i podłączeniem wyłączonego tabletu oraz wciskaniem klawisza HOME. W ten sposób Phoenix powinien od razu zacząć wgrywać ROM bez gadania.

Alternatywnie, sprawdź czy zainstalowałeś sterowniki od tabletu.

---------- Post dołączono o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

To i ja się podepnę, chociaż temat nie nowy...

Android 4.4 dla Pentagram quadra 9.7 (stabilny)

- Mam problem z aplikacjami. Otóż po reboocie znikają wszystkie aplikacje przerzucone na wewnętrzną kartę SD. Próbowałem takich podstawowych drobiazgów: sprawdzenia karty, manipulacji SD2Link (nie wykrywa karty), ręcznego montowania, ponownego wrzucania ROMu, niestety nic nie działa.

Internet podpowiada, że to może być problem nieprawidłowego formatu karty (EXT2 zamiast EXT3 lub na odwrót), ale weź tu panie bądź mądry i pisz wiersze.

- Potwierdzam problem z odwróconą kamerą, ale to mało istotne i tak za cienka do robienia fotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej mogę prosić o reup ? Link niestety nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jahhr

Witam, jakby ktoś tu jeszcze zaglądał to też bym prosił o działający link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi