Skocz do zawartości
gipadam86

[ROM] Lenovo P780 MIUI V5 RU/PL - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki ROM miałeś przed instalacją MIUI RU??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soosna

Wrzucilem Life_v0.3 - to od Ciebie co mi podsylales linki mailem;) i dalej zgodnie z instrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, używam Lenovo od kilku godzin, dostałem go w prezencie lecz zostało mi powiedziane że mam wgrać softa bo tamten coś nie działał, więc wziełem się do roboty lecz po instalacji ROM z tego tematu telefon nie widzi karty sim (Plus) a w górnym rogu jest napisane "Invalid IMEI". Sposoby opisane na pierwszej stronie nie pomagają gdyż gdy robie tak jak jest tam napisane, przycisk "Gotowe" nie reaguje, nie chce wprowadzić zmiany. Jakieś inne sposoby? Prosił bym o wytłumaczenie bo jestem nowy w tym.

@Edit: Podczas zabawy, i instalacji jakiejś gierki telefon się zwiesił, wyłączyłem go i włączyłem po czym sieć nagle sama załapała O.o

Edytowane przez Nakiiama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krz22

Wracajac do tematu wersji romów czy ten port z oficjalnej strony czyli miui.com ma język polski ? czy nie ma i dlatego kozystamy z pomocy naszych sąsiadów :) Jak to jest ?

---------- Post added at 23:35 ---------- Previous post was at 23:32 ----------

Panowie nie chciałbym wam zawracać głowy błahostkami ale niestety nie mogę dać rady z tymi aktualizacjami. walczę trzeci dzień nie liczę już ile razy wrzucałem na nowo MIUI i ciągle stoję w miejscu:(

1. Pobieramy wszystkie paczki.

2. Kopiujemy na kartę sd

3. Wciskamy Power i trzymamy do momentu wyboru trybu Recovery. Gdy mamy wyłączony telefon wciskamy przyciski od Volume + i - oraz Power

4. Włączy się Team Win Recovery

5. Wybieramy Wipe (przesuwamy palcem w prawo) następnie wstecz.

6. Install -> (Up A Level) i szukamy folderu: sdcard

7. Wybieramy plik: MIUI 3.12.7 stas2z_P780(mi​xmax1982).zip

8. Po uruchomieniu systemu włączamy ponownie tryb Recovery

I DO TEGO MIEJSCA WSZYSTKO JEST SUPER NATOMIAST KROK:

9. Instalujemy kolejno aktualizacje (1 aktualizacja i restart)

JEST U MNIE NIE WYKONALNY!!!

instalacja aktualizacji rusza wyświetla parę linijek i wywala FAILED :(

Zainstaluj aktualizacje przez OTA. Powinno wszystko byc ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soosna

Instalowalem przez OTA - bylo jeszcze gorzej bo telefon wogole sie nie podniosl. Byl tylko ekran startowy i reset i tak w kolko. Startowal i resetowal sie na okraglo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wprowadziłeś nowe numery IMEI to po restarcie telefonu dopiero się pojawią.

---------- Post dołączono o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Zainstaluj sobie to : https://disk.yandex.com/public/?hash=8L2NsH18FausxqESeAKqECxwdhV/zrLNNti04D%2Bmxfc%3D

Zamiast tego: ROM Lenovo P780 MIUI V5 RU PL 3.12.7

I nie instaluj żadnych patchy...poprostu wgraj na SD, Wipe, Instalacja - Powinno działać. (Ma odrazu Polski!!!)

ROM 4.1.10 jest to ROM, który już zawiera aktualizacje inaczej mówiąc ROM 3.12.7 z dogranymi aktualizacjami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, nie bede próbować już z aktualizacjami, bo wczoraj nie miałem czasu i wgram od nowa jeszcze raz Life_v0.3 a na to miui, wcześniej testowałem już row 110, do tego przetestowałem chyba wszystkie modemy z ruskiego forum i dalej mam jaja z zasięgiem, raz jest raz nie ma, lata jak głupi, dużo się przemieszczam i poza miastem to już wogle jest padaczka, ma ktoś jakieś pomysły na to, czy po prostu trafiłem na trefny model? używam kart plusa i t-mobile i po mału mam już dosyć tego problemu, bo sam tel. mi strasznie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancja??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma gwarancji, nawet jakby była, to do chin na serwis by mi się go nie chciało wysyłać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi