Skocz do zawartości
gipadam86

[ROM] Lenovo P780 MIUI V5 RU/PL - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat, strona pierwsza, link pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot

Hej, mam problemy z MMS w Orange (nie wysyłam i nie odbieram). Kiedyś w MIUI trzeba było usunąć inne apn i zostawić tylko danej sieci i działało, a teraz nie mogę tego zrobić.

Czy ma ktoś pomysł co z tym zrobić, próbowałem już chyba wszystkiego.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja zainstalowałem bez problemu MIUI przechodząc z romu Life, aktualizacje OTA działają bezproblemowo, wszystko się zgadza, ALE :

- dioda LED wariuje i nie rozumiem dlaczego. Używałem metody z Light Flow opisanej na stronie numer 1. Dioda albo świeci się cały czas, albo miga, nie reaguje na polecenia zaznaczane w opcjach.

Wiem też, że nie wszystkie opcje w LightFlow mogą u mnie działać, ale i bez tego programu to małe świecidełko nie jest wcale pomocne - jakieś rady?

-w programie You Tube bardzo często wyskakuje mi błąd: Wystąpił problem podczas odtwarzania. Dotknij, aby ponowić próbę.

Jak można się domyślić na polecenie "dotknij" YT nie reaguje. Restart nie pomaga, czyszczenie cache też nie i odinstalowywanie aplikacji także ! Najlepsze jest to, że przy ty samym filmiku reklama na nim się odtwarza i później wywala ten błąd. problem rzadziej pojawia się podczas filmików bez reklam.

Pozdrawiam i prosze o porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot

Kolego a MMS'y Ci działają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda program Light Flow ma w stosunku do naszego modelu telefonu bardzo ograniczone działanie. Mruganie zielonej diody LED jest chyba jedyną możliwością. Program YouTube u mnie działa poprawnie i nie mam z nim żadnych problemów. Nie wypowiem się o MMS'y bo z nich nie korzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot

A może spróbować wysłać i zobaczyć czy działają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem, działa wysyłanie jak i odbieranie wiadomości MMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie , mam takie pytanie zapobiegawcze żeby znów jaj nie było jak w dziale ZTE gdzie znikł mi IMEI

Do rzeczy , zamówiłem od Goldwaya

Original Lenovo P780 MTK6589 Quad Core mobile phone 4000mAh 5.0'' Gorilla glass 8Mp 1GB RAM Android 4.2 Multi Language Russian-in Mobile Phones from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Z tego co widzę będzie w nim Life 0.1 więc wystarczy że wrzucę MIUI ze strony miui.polska na kartę i standardowo zainstaluję ? Czy coś muszę jeszcze dograć i wtedy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to jest temat o MIUI wersja RU, która zawiera język PL... Jak chcesz wgrać to MIUI to zapraszam na pierwszą stronę tego tematu :) Jak zniknie IMEI to na stronie pierwszej mam opisane jak go przywrócić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak to IMEI nie zawsze da się przywrócić , mi się np. przestawiły partycję w V967S i jedynie pomógł oryginalny plik scatter.

Widzę że macie tutaj troszkę burdel dlatego cięzko się połapać w pierwszej chwili.

Edytowane przez Hardkorowy Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi