Skocz do zawartości
gipadam86

[ROM] Lenovo P780 MIUI V5 RU/PL - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę od tego, że pominęło/pominąłem aktualizację do 4.1.26

W tej chwili dostępna jest aktualizacja do 4.1.27 ale zastanawiam się co robić, gdyż wielkość pliku to koło 400 mb, więc cały ROM.

Ktoś ma jakieś pomysły, czy jednak jest to normalne?

W razie pytań podmieniłem ten plik w ścieżce system/etc.

Dziękuję i pozdrawiam

---------- Post dołączono o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Hej!

wróciłem z zagranicy i mój telefon wynalazł nowe oprogramowanie MIUI 4.1.18 (wersja niestabilna) - jakieś opinie o tym?

zapodać aktualizacje bezpośrednio z fona czy lepiej nie?

PZDR!

Jeśli chodzi o aktualizację nie pamiętam żeby coś się złego działo po jej zainstalowaniu.

Z własnego doświadczenia mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soosna
    W tej chwili dostępna jest aktualizacja do 4.1.27 ale zastanawiam się co robić, gdyż wielkość pliku to koło 400 mb, więc cały ROM.

No właśnie też mam pytanie w tej kwestii - jeśli ktoś zapodał tą aktualizację to dajcie proszę znać czy jest wszystko ok.

PZDR!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radons
    Witam

Zacznę od tego, że pominęło/pominąłem aktualizację do 4.1.26

W razie pytań podmieniłem ten plik w ścieżce system/etc.

Dziękuję i pozdrawiam

---------- Post dołączono o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Jeśli chodzi o aktualizację nie pamiętam żeby coś się złego działo po jej zainstalowaniu.

Z własnego doświadczenia mogę polecić.

U mnie też chodzi bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    soosna

właśnie zrobiłem aktualizacje z poziomu telefonu i niestety ładuje się tylko ekran startowy z napisem LENOVO i tel się restartuje i tak w kółko...

Edytowane przez soosna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to najlepiej postawić rom na nowo chyba, że zadbałeś o własne bezpieczeństwo i zrobiłeś backup'a to przywrócisz:zdziwko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot

Hej, znalazłem odpowiedz na moje niedziałające MMS w ORANGE.

Więc tak, przypomniałem sobie, że zawsze w MIUI aby działały MMS trzeba było usunąć inne APN niż te które są nam potrzebne.

Ale jak to zrobić? A właśnie tak:

Wchodzisz w APN i usuwasz wszystkie wpisy w polach, następnie nie zapisujesz bo nie możesz tylko naciskasz przycisk HOME. Wchodzi znowu w ustawienia APN i się okazuje że tego już nie ma. Takie czynności robisz dla każdej karty i każdego APN którego nie chcesz.

Tyle. :)

Edytowane przez dobot
    zdublowany wpis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reyn23

Hej.

Proszę powiedzcie mi jak na MIUI rom chodzi wam BT. Czy doznaliście problemów z włączaniem trybu samolotowego albo zniekształconego, metalicznego głosu? Pytam bo zastanawiam się co wgrać wcześniej :) Teraz używam ROW 116 i niestety mam ten problem z zestawem samochodowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,mam zainstalowany life 0.5 i dodatkowo patch łączący partycje data i wewnętrzną kartę. Po tym zabiegu mam na internal flash dostępnych 2.3 GB. Ale do rzeczy czy instalując MIUI zmienię rozmiar tej partycji ? Czy pozostanie nietknięta ? A może instalka się sfoltuje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No to najlepiej postawić rom na nowo chyba, że zadbałeś o własne bezpieczeństwo i zrobiłeś backup'a to przywrócisz:zdziwko:

Jeśli chodzi o postawieniu ROMu na nowo, to muszę wrócić np.: do Life v 0.3 czy mogę wrzucić najnowszą wersję na kartę, zrobić WIPE i później już tylko OTA ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dobot
    Jeśli chodzi o postawieniu ROMu na nowo, to muszę wrócić np.: do Life v 0.3 czy mogę wrzucić najnowszą wersję na kartę, zrobić WIPE i później już tylko OTA ?

Kolego, tak jak pisałeś na początku misis Life a potem dopiero MIUI inaczej nie da rady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi