Skocz do zawartości
Kriestoobriadnikow

Jaką ładowarkę sieciową oraz samochodową wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

W dużym uproszczeniu 3200 mAh wystarczy podzielić przez prąd ładowania i wychodzi czas ładowania. Oczywiście nie jest to liniowe i dlatego w dużym uproszczeniu. Też byłem zwolennikiem ładowania baterii wolniej aby dla baterii było lepiej ale moje doswiadczenie mówi mi że realnie niewiele to daje. Cykli ładowania nie jest mniej przez mniejszy prąd. Nie wiem jak Wy ale ja dotychczas żadnej baterii nie "zajechałem" kiedyś bardzo je oszczędzając i ładując powoli a teraz korzystając bardzo intensywnie i ładując prądem jaki deklaruje producent że jest bezpieczny. Reasumując - ja nie widzę żadnej realnej korzyści ładując telefon mniejszym prądem w znacznie dłuższym czasie - ktoś ma inne doświadczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    croul

Właśnie w uproszczeniu. Bo zawsze prąd z ładowarki w części idzie na zasilenie telefonu a w części na ladowanie baterii. I ten wiget właśnie pokazuje ile idzie w baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, potrzebuję oryginalną ładowarkę samochodową dedykowaną do note 3 mam problem gdyż nie mogę znaleźć takowej, wszystko co jest to do note 2. Tutaj głównie chodzi mi o kabel ładujący.

Macie jakieś namiary ? Nawet na stronie samsunga nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź na stronce DE (w języku wroga) - Samsung GALAXY Note 3 LTE - Smartphone mit S Pen - GT-N9005 - ZUBEHÖR

Kliknij Kfz-Ladekabel i Ladegerät - tam mają więcej akcesorii, niż pokazuje w PL.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

Witam

Pomoże mi ktoś skompletować ładowarkę z uchwytem samochodowym, gdyż przeglądam alledrogo i nie wiem które to oryginalne przedmioty a które niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

@ up

A z oryginalnych przedmiotów ?

Przy hamowaniu nie wypada to z otworu CD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up - konstrukcja wygląda tak, że są trzy elementy w płaszczyźnie, która jest wkładana do slotu. Dwa są nieruchome, natomiast trzeci za pomocą śruby jest podnoszony i rozpycha się w slocie cd. Nic nie wypada. Miałem oryginalny uchwyt Samsunga ale przeszkadzał mi na szybie a nijak nie mogłem go przyczepić do deski (dołączone akcesorium w postaci samoprzylepnego kółka odklejało się pomimo klejenia na ciepło i odtłuszczenia deski). Teraz telefon wisi tam gdzie go dobrze widzę i nie przeszkadza mi w obserwacji drogi. GPS fixa łapie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Maraks

Dziękuję za pomoc a wiec uchwyt zakupiony , teraz czas na ładowarkę a tą wolał bym oryginalna , macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

Też mam problem z wyborem ładowarki. Właściwie już może nie tyle z wyborem co z miejscem zakupu. Znalazłem też na ceneo:

Ładowarka samochodowa Samsung Galaxy Tab3 7 8 10 - AKCESORIA GALAXY TAB - AKCESORIA SAMSUNG

Niby to samo co oryginał ale wersja OEM. Co sądzicie? Opłaca się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi