Skocz do zawartości
Kriestoobriadnikow

Jaką ładowarkę sieciową oraz samochodową wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

since

Napisałem do Samsunga. Zobaczę co mi odpisza i czy sklep mówi prawdę. ;)

Edytowane przez Tasi
    Zamiast dziękować postaw Piwo! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem na portalu aukcyjnym ładowarkę samochodową o nazwie "ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USAMS 2 USB 3.1A iPhone iPad". Dwa wyjścia USB, bardzo estetyczna, sprawie i szybko ładuje i Note i iPada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście korzystam z ładowarki samochodowej NOKIA, którą dostałem do słuchawki BT:

https://akcesoria.orange.pl/sluchawka-bluetooth-nokia-bh-110-6.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma sensu też szczególnie przesadzać z prądem ładowania, bo Note 3 ładuje się maksymalnie prądem 1200 mA. Sprawdzone za pomocą programu Galaxy Charging Current, na dwóch ładowarkach i dwóch różnych kablach (oryginalnym i tym od kindle paperwhite).

Więc każda ładowarka, która daje na wyjściu 2A Ci wystarczy. No chyba, że chcesz jednocześnie podłączać kilka urządzeń - wtedy zwróć uwagę na natężenie na poszczególnych wyjściach ładowarki. Często jest tak, że podane na opakowaniu natężenie jest maksymalnym sumarycznym natężeniem dla wszystkich wyjść ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

Drążę temat bo skoro zapłaciłem za za ECA-U21CBE a dostaję wyraźnie tańszą ECA-P10 to coś tutaj chyba jest nie tak, choc niby parametry takie same. Skoro sklep nie będzie chciał załatwić tego jak należy to skorzystam z prawa do zwrotu. Proszę tylko żeby ktoś kto posiada ECA-U21CBE sprawdził na niej tabliczkę znamionową i co tam jest napisane u niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

Samsung twierdzi że to są dwie różne ładowarki. Prąd niby ten sam ale jedna jest dla tabletów druga dla smartfonów. Dziś wysłałem maila do sklepu, GRUPAGSM.PL, nie lubię jak ktoś próbuje mnie oszukać tym bardziej że w zamówieniu jest wyraźnie podany model U21CBE za który zapłaciłem a zamiast tego dostałem P10 który mógłbym miec na 15 zł mniej. Jakby tego było mało próbują mi wcisnąć kit że to ta sama ladowarka co U21 tylko ze bez kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk2009

Gdzie kupie oryginalna ladowarke samsunga do note 3 z usb 3.0 ? Chodzi o taka sama jak dolaczona do telefonu czyli 5.3V bo w wiekszosci niedouczeni sprzedawcy sprzedaja do note 2 z 5.0V myslac ze to nie ma znaczenia a ma.Wystarczy ze podczas ladowania ladowarka z 5.3V telefon sie mocno grzeje tak wiec po co "dobijac" go ladowarka z 5.0V ? Przeciez to bedzie wplywalo negatywnie na telefon i bedzie sie bardziej grzal.

Nacjetniej kupilbym wersje box bo na alledrogo jak sa to OEMy ktore wygladaja na podrobki o czym swiadcza bardzo nerwowe reakcje sprzedawcow gdy sie ich o to pyta.

Edytowane przez tmk2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmk2009

Wystarczy uzyc mozgu jesli jestes w stanie i zrozumiec ze w autoryzowanym serwisie nie maja bo jakby mieli to bym tu nie pytal.

Faktycznie na durnocie to ty sie znasz co potwierdzasz swoim postem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą dzwoniłem do serwisu multiserwis we Wrocławiu i nie ma problemu z zamówieniem oryginalnej ładowarki takiej jak z pudełka. Rozumiem że zakładasz że na forum szybciej kupisz niż w serwisie. Gratuluję :)

Serwis chmielna w warszawie mają od reki. Tel: +48 22 403 53 80

Wykonanie tych dwóch telefonów zajęło mi 5 minut. I nie musiałem się pytać o sprawy oczywiste na forum.

Durny podpis

Edytowane przez polskawiocha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi