Skocz do zawartości
Kriestoobriadnikow

Jaką ładowarkę sieciową oraz samochodową wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

upel

A nie wiecie czy oryginalana ladowarka samochodowa Samsunga ta na sprezynowym przewodzie, ale ta mocniejsza 1200 A uciaga nota tez przy nawigacji

Tapniete z mojego LG Optimus L9 przez Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

Aaa pomylilem sie, nawet dwa pewnie da rade ale serio pytam i chodzi mi o oryginal Samsunga 1A, bo tyle ma ta ladowarka mocniejsza na sprezynowym przewodzie.

Tapniete z mojego LG Optimus L9 przez Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

Naprawdę nie wie nikt czy oryginalna ładowarka Samsunga Ładowarka Samochodowa SAMSUNG GALAXY SIII S3 i9300 (4311093585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. o mocy 1A da radę dźwignąć Nota podczas nawigacji np.??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co na zdrowy rozsądek to nie brzmi logicznie. Jeśli sams daje ładowarkę 2A do kompletu to jak ładowarka 1A ma to uciagnac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    upel

No tak, ale nie daje do telefonu samochodowej... Wiem, że najlepsza jest 2A, ale akuratnie posiadam tą w wersji 1A i zastanawiam się czy będzie kolejny wydatek na 2A...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Miałem ładowarkę 750 mA. W przypadku włączonej samej nawigacji (Naviexpert) i pakietu danych dawała radę i telefon ładował się (bardzo powoli, ale jednak). Ale gdy dodatkowo włączyłem aplikację do rejestracji trasy w tle, procenty leciały już w dół. Ostatnio jeżdżę także z włączonym BT.

Kupiłem więc combo od TomToma (2A + 1A + gniazdo zapalniczki) i jestem zadowolony.

Kluczowe pytanie to, jakie zapotrzebowanie na prąd ma Twoja nawigacja i przy jakich ustawieniach ekranu jeździsz (ja ustawiam jasność na maxa w słoneczne dni).

Jeśli chcesz używać tylko nawigacji, to 1A powinno Ci wystarczyć z rezerwą.

Mocniejsza ładowarka da Ci komfort szybszego ładowania baterii.

Gdybyś nie miał żadnej ładowarki, to polecałbym jednak 2A - bardziej przyszłościowa. Ale jeśli już masz ładowarkę 1A, to myślę, możesz przy niej pozostać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swego czasu testowałem różne ładowarki sieciowe. Z czystym sumieniem mogę polecić Nokię AC-10E. Nie jest zbyt duża, ma 1.2A wydajności, dość długi kabel oraz porządną wtyczkę microusb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    scoon

Witam, znalazłem na portalu aukcyjnym zestaw Uchwyt Samochodowy +Ładowarka 2A Galaxy Note 3 / 2 (4351936106) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lecz w info widnieje napis wersja OEM ( bez loga ) jak sądzicie jest to oryginalny zestaw od samsunga czy lipna chinolka bo cena jest atrakcyjna ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie jest to zestaw od Samsunga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi